Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen tippetek van a magány...

Milyen tippetek van a magány jobbá tételéhez?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok. Nem vagyok se csúnya, se buta. Állítólag vicces is vagyok a magam módján. Mindenkinél azt látom (nem csak a daven),hogy társaságban van, közösségi életét el, programokat csinál. Nekem meg semmi. Nem is keres senki, pedig nem tartom magam egy rossz társaságnak. Ha találkozom ismerőssel, elbeszelgetunk, vannak haverok, de egyik se hív soha sehova. Mintha senki nem lenne rám kíváncsi. Nőkkel nem volt problémám, mostanában az se nagyon megy. Be is vonzom már szerintem. Minden hétvégém abból áll,hogy muveszfilmeket nézek egyedül és spiccesre iszom magam. Évente ha kétszer háromszor elhivnak valahova. Nincs egy tarsasagom, nincs egy közösség, amihez tartoznék. Hobbim van sok,de sokszor már ez sem elég,mikor mélyebben vagyok a társaság hiánya miatt. Tudtok valamit ajánlani,amivel elviselhetobb? Már beletorodtem,nem fogom koldulni a szeretet senkitől. Aki akar keres.
febr. 9. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Ez csak az en véleményem ,tehát lehet nincs benne igazság, de én úgy vettem észre a mai emberek csak magukkal foglalkoznak, a haverok jönnek mennek, cserélődnek az emberek, addig vagy jó amíg meghallgatod mindneki baját , de a te problémád senkit nem érdekel, tehát önző világ ez! Biztos ,hogy rossza amit érzel, de mivel sok magányos ember van ezért kívánom, hogy találj magadhoz hasonló magányos embert ( én is az vagyok, de jelenleg öngyógyításban ,ezért én nem lennék túl jó társaság :) )

febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azert vagy maganyos mert az keres aki akar. A kapcsolatok ketoldaluak. Ha valaki hianyzik akkor en keresem. Neked senki nem hianyzik ezek szerint (de). Mai lecke: keresd ma meg azt aki legjobban hianyzik.
febr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!