Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem már soha nem lehetek...

Úgy érzem már soha nem lehetek szerelmes. Volt páromat képtelen vagyok elfelejteni, peddig már lassan 4 hónapja szakítottunk. Valaha elfog ez múlni? Menjek pszichológushoz? (Nem kérek rosszindulatú megjegyzéseket.)

Figyelt kérdés

Nagyon sokat dolgozom, igyekszem a gondolataim elterelni, de nem megy. Mindig vannak időszakok, amikor elkezd hiányozni.

Par hete írtam neki, de még csak el se olvasta. Olyan rosszul esett, pedig ő bántott meg.


febr. 25. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
4 hónap még semmi. Akkor aggódj, ha 4 év múlva is ezt érzed majd, de addigra már rég túl leszel rajta.
febr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Úgy tűnik a párod továbblépett, talán neked is el kellene fogadnod a nyilvánvalót, és ugyanezt tenni. Biztos hogy a szerelmi csalódás nagyon fájhat, de-és talán ez közhelynek tűnik- egy összetört szívet, csak egy új szerelem képes meggyógyítani.
febr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem kb. 2 év volt feldolgozni a szakítást és hogy elvesztettem a legjobb barátomat (az illető mindkettő volt egyben).
febr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
En is azt tudom mondani, negy ev az semmi. Az mas teszta, hogy vannak, akik evek mulva sem lepnek tul, de igazabol ahogy erzel, az a teljesen normalis.
febr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Bocsanat, negy honap, rosszul irtam.
febr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#2 Ezt többször mondták, de azért nem akarok ismerkedni és egyből bele ugrani egy másik kapcsolatba, mert mi van ha nem segít? Lehet egy két hónapig úgy érzem, hogy kiszerettem az exemből, de lehet újra hiányozni kezd, közben meg kapcsolatban vagyok mással.

Én nem akarom összetörni más szívét.

febr. 26. 08:33
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem 2 évig tartott
febr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
71%
Nekem lassan 3 éve. És a mai napig hiányzik.
febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok! Tetszik ahogy gondolkodsz, és talán valahol igazad is van. Viszont az az állapot amelyben van, be kell látnod hogy nem segít. Remélem az idő hoz valamiféle enyhülést neked.
febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem jó ez így. Próbáltam azért a társkereső applikációt, de annyira nem az én világom. Maximum egy hétig birom, utána mindig törlöm a profilom. Kényelmetlennek érzem.


Nem tudom mit tehetnék, hogy ez enyhüljön. Sodródom az élettel és egyszer majd csak elmúlik. Remélem....

febr. 27. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!