Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van olyan sok magányos...

Miért van olyan sok magányos ember?

Figyelt kérdés

Én is néha annak érzem magam,de általában tök jól vagyok.

Meg azt is észre vettem legtöbben az értelmesek érzik magukat egyedül,elég rossz hogy ide süllyedt a világ.:/



2013. jan. 19. 01:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az iskolában max a mateknak/informatika(programozásnak) van köze az IQ-hoz. Az hogy 3-4 re megtudtad csinálni az érettségit az vagy azért van mert jó a memóriád/értelmes vagy vagy pedig mind2.


[link]

A próbateszt elég jónak tűnik, itt 123 mat értem el most.

Amúgy magamat 1 picit sem tartom átlag felettinek, már ha azt nézzük mennyire vagyunk/leszünk hasznosak a társadalom számára.

2013. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Alaque ***** válasza:
Nekem is átlag feletti az IQ-m, mégsem voltam magányos sosem.
2013. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jó neked én egész életembe magányos voltam/vagyok
2013. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Alaque ***** válasza:
89%
A lényeg, hogy a magas IQ-nak semmi köze az "okossághoz", se a magányossághoz. Jó lenne már, ha azok, akik szociális érzék terén egy lapostetűvel is nehezen kelnek versenyre, leszoknának arról, hogy a beilleszkedési nehézségeiket a hatalmas intelligenciájukkal magyarázzák.
2013. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
utolsó igazad van :D csak magyarázatot keres az ember miért nem megy a dolog.
2013. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Alaque

Senki se írta, hogy szoros kapcsolatban vannak, csak annyit hogy lehet hozzá köze, a kettő közel sem ugyan az.

2013. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!