Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lenne kedved beszélgetni...

Lenne kedved beszélgetni velem? (16/F, olvasd tovább! )

Figyelt kérdés
Senkivel se tudok beszélgetni, mintha senkinek se kellenék. Én egy picit más ember vagyok (no, ne értsd félre!) Lányok jelentkezését várom, mert mindig is jobban megbíztam bennük és csak velük tudok értelmesen beszélgetni. (Segítsetek:/)

2013. máj. 26. 21:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#9 Legyen elég annyi, hogyha lenne több bátorságom, akkor sok durva dolgot tudnék tenni. Nem vagyok az a romboló típus (szereztem már hozzáférést nagyobb weboldalhoz, de nem éltem vissza a lehetőséggel. Szerintem a mai napig jó a jelszó a tárhelyre..) Erre a kérdésre igazából nem lehet válaszolni, mert minden nap újabb és újabb sebezhetőségeket fedeznek fel (vagy éppen zárnak le), ill. fejlődnek a betörések módjai is, így nem lehet meghatározni, hogy ki mennyire ügyes, hiszen a tudása nagyon hamar "elavulhat". Nem tartom magamat az igazán jók közé, de tény, hogy én is fedeztem fel új dolgokat:)


#10

Igazad van:) Egyébként én se ismerek lányt, aki Diablozik. (most fogok lebukni, hogy geek vagyok:) Kedvenc könyvem éppen Kevin Mitnick A legkeresettebb hacker c. könyve. Filmekből minden, ami cyberpunk tartalmú, pl. Wargames (nem mai:)), Adatrablók, Tetovált lány (trilógia), Tűzfal, Mátrix etc. Főleg akciófilmeket nézek. Zenéből pedig majdnem mindent szeretek: Techno, Electro, Drum'n'Bass, Reggae (bár nem sokat), Trance, Dubstep, Rock. [én is készítek zenéket /technot/]

2013. máj. 31. 17:13
 12/12 anonim ***** válasza:

En beszelgetnek veled. Ha gondolod irj uzenetet.

15\L

2013. jún. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!