Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyszerűen annyira fáj, hogy...

Egyszerűen annyira fáj, hogy megemésztem magam! Nagyon hiányoznak, nem bírom ki! Nem akarok élni! Hogy kompenzálhatnám a hiányukat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

16 éves vagyok, kollégista. Kilencedik osztályos voltam idén, és imádtam az életem. Rengetek barátra tettem szert, sok IGAZ barátra, mind az osztályban, mind a koleszban. Nap, mint nap láttam őket, velük éltem, együtt hülyültünk, ők lettek a mindeneim. Ám az öröm visszanyalt. Jön a nyári szünet, ahol nélkülöznöm kell őket, és nem fogom kibírni. Már most naponta többször krokodil könnyeket hullatok, mert szörnyű belegondolni, hogy 78 napig nem találkozom velük. Eredeti lakhelyemen semmi és senki nincs, ami megfogna, utálok itt élni. A családommal hihetetlen rossz viszonyba vagyok, pénzünk nincs arra, hogy én mindennap utazhassak a barátaimhoz. Itthon nincs egy barátom se, ott meg ott van mindenem. Egy hét, és egy hosszú búcsút kell tőlük vennem. Mit tehetnék, hogy nyáron a hiányuk ne legyen ilyen nagy? A facebook egy dolog, az előtt sem ülhetek egész nap. Annyira fáj már most. Tudom, hogy nagyon melegesnek látszik, de ez vagyok én, nem szégyellem, hogy vannak tiszta érzéseim. Ők a családom, velük szeretném tölteni minden időm, de nem megy. Hogy bírhatnám ki ezt az időt. Meg fogok őrülni még jobban, utálom!


2013. jún. 7. 19:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hívd el őket te magadhoz , vagy menj nyári munkára hogy legyen pénzed
2013. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Istenem, elkezdődött. Nem, nem merem elhívni magunkhoz, mert szégyellem a lakásunkat, és főképp anyám viselkedését. Ez nagyon rossz így.:'(
2013. jún. 14. 18:47
 13/15 anonim ***** válasza:
négyeske vagyok: akkor nyári munka? skype? azért nem hinném, hogy totál megszakadt a kapocs. miért nem mész te hozzájuk? hány km-re laknak?
2013. jún. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
50km...
2013. jún. 16. 21:41
 15/15 anonim ***** válasza:

jó, elismerem, hogy ötven kilométer oda-vissza busszal egy ezres, ha nincs rá pénzed, az bajos.


el tudom képzelni (és sajnállak érte), hogy mi van nálatok otthon, az én szüleim pölö elváltak, én apámat szégyelltem. viszont azon gondolkozz el, hogy a barátaidnak is ilyen szinten szükségük van-e rád. mert ha igen, akkor nincs semmi gond, tenni fognak érte, hogy mindenképp találkozzatok. de ha csak te ragaszkodsz ennyire hozzájuk, akkor ne tedd. ahogy mondtam, én szerelmi bánat miatt voltam így, és elb*sztam két nyarat is azzal hogy olyasvalakit akartam látni, aki feleannyira sem szeretett engem, mint én őt. a lényeg, hogy kitartást, ne szomorkodj, próbálj pozitív lenni, akkor is, ha nehéz:)

2013. jún. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!