Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírom már ezt az egészet....

Nem bírom már ezt az egészet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy másnak sokkal nagyobb problémája van de most már ki kell írnom magamból mert most nagyon ki vagyok borulva.


Sose volt még pasim de nekem nagyon hiányzik. Kicsi talán koránérő is vagyok. És túl komoly mostanában (szoktam nevetni). Már kb 13 éves korom óta várok valakire de sajnos semmit nem kapok senkitől. Egy kicsi városban lakok (majdnem falu) szinte mindenkit ismerek de a szüleim nem engednek el nagyobb városba neten meg nem jó ismerkedni. Már hiányzik, hogy valaki úgy szeressen, megértsen és törődjön velem sokat. Nem úgy mint a szüleim. A barátok se olyanok. Egyszer talán lett volna lehetőségem de egy barátnőm jobban tetszett neki de persze nem lett belőle semmi. Megint lett volna lehetőségem de egy másik barátnőm elvette tőlem. Gyanítom, hogy abból se lesz semmi. Nagyon kiborultam valamelyik nap mert megtudtam, hogy a második srác akivel talán lehetett volna valami a barátnőmmel kamozik meg mikrofonozik, nekem meg 10-15 percenként ír pár semleges szót. Sírógörcsöt kaptam mert elegem van, hogy nekem soha nem jön össze semmi bármibe is kezdek (ez nem csak pasi téren van így!). Nekem komolyabb terveim vannak de ha így megy tovább sose fog megvalósulni. Így is a 0 alatt van az önbizalmam és ez csak még jobban rombolja és már nem bírom. Csak vonszolom a testem mert úgy érzem, hogy nincs itt semmi keresnivalóm mert csak egy kínszenvedés az életem. Megint nem csak a pasik miatt. Iskola, barátkozás, társas élet, család, célok elérése (esetemben nem elérése) és minden fontos dolog. Azt hiszem, hogy ha ez továbbra is így fog menni depressziós leszek. Már így se szeretek emberek közé járni és gyakran sírok emiatt és rossz kedvű vagyok. Nem értem mért büntet az Isten (nem vagyok hívő)ha kapnék egy szerelmet befognám a számat. Onnantól semmi nem érdekelne de mindig kicsúszik a kezeim közül és nem tudom megakadályozni mert minden a hátam mögött történik. Persze eleinte jó vagyok, beszélgetnek meg ilyenek, egyik pillanatról a másikra megtudom, hogy ők közben ismerkednek. Hát köszönöm szépen. Nem is értem minek születtem meg mikor dögunalom az életem és még szar is. Valakinek 20+ éves korában jön az első szerelme de én addig meghalok. Nekem szükségem van valakire. Mit tegyek?

16L


2013. júl. 10. 23:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nekem is 15-16 évesen ez volt a legnagyobb problémám. Szerintem azok a fiúk akiknek a barátnőid jobban kellenek ne is kelljenek, találsz náluk jobbat. A szüleid pedig csak óvni akarnak, nem akarják, hogy kis r*anc legyél, ami szerintem érthető, én a helyedben beszélnék velük, mert az se jó, hogy nem engednek sehova.

Az interneten viszont tényleg nem túl jó pasizni, én 20 éves vagyok, facebookon folyamatosan jelölgetnek, de idiótábbnál idiótábbak, akikkel sosem kezdenék. Persze nekem már nem ez a legnagyobb problémám, nemrég ért véget egy többéves kapcsolatom, igazából nem érdekel, hogy van-e pasim vagy nincs, majd ha találok értelmeset, normálisat akkor lesz. Nekem is jól esne ha valaki megölelne, de gondolj bele, mindegy hogy ki ölel meg? Mert nekem nem...ne ölelgessen az első szembejövő az utcán, hanem olyan ölelgessen aki tetszik és akit szeretek.

Én azt tanácsolom hogy foglald le magad, olvasgass, tanulj stb. Majd később rájössz, hogy vannak ennél ezerszer nagyobb problémák az életben, irigyellek, hogy neked még csak ez jutott.. :)

2013. júl. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Utàlok olvasni, tanulni meg főleg! Amúgy is szünet van. És az iskola is tönkretett valamilyen szinten. Komolyan, szívbeteg lettem.
2013. júl. 11. 00:42
 13/26 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az iskolától lettél szívbeteg? Ahhoz elég komoly dolognak kellett történnie, mi történt? És mért utálsz olvasni, tanulni, művelődni? Így nem lesz belőled senki...a normálisabb fiúk nem igazán vannak oda a buta csajokért, max. csak egy éjszakára, arra is csak akkor ha extra jól nézel ki.
2013. júl. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, utolsó hozzászólásodból kiderült, hol a bibi...buta vagy...
2013. júl. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
csak azért mert nem szeret olvasni és tanulni attól még nem biztos hogy buta.Könnyen címkéztek bárkit,de bizonyos empátiával érezhetnétek a másik fél világlátását,de ti csak az okossággal vagytok elfoglalva mintha ez volna az ember egyetlen értéke,óriásit tévedtek,számos emberi tulajdonság van ami valakit értékessé tesz.
2013. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy buta vagyok? Attól, hogy amit az iskolában tanítanak egyáltalán nem érdekel, nem jelenti azt, hogy buta is vagyok.
2013. júl. 11. 13:11
 17/26 A kérdező kommentje:

#13 A sok stressz miatt amit az iskola okozott. Szeptemberben kezdtem a kilencediket és eléggé hajtani kellett meg egyes tanárok szeretnek játszani. Az egyik tanárom akivel sulin kívül is jóba vagyok megmondta, hogy itt sajnos sokat kell hazudni mert ha mindenről az igazat mondod akkor véged van. Meg ha az egyik tanár megtudja, hogy vele jóba vagyok akkor kicsinál. És ez igaz mert egyszer látta, hogy beszélgetünk és hirtelen 3 héten keresztül minden nap én feleltem, persze ha elmondtam neki az egész füzetet akkor is csak egy gyenge kettest kaptam, mellé két egyest. Még év végén is szórakozott. Azt mondta, hogy meg van a kettes és amikor nem voltam ott a többiektől kérdezte, hogy hol vagyok mert felelnem kell a kettesért. Tudta, hogy nem fogok menni iskolába az utolsó 2 hétben. Hálistennek nem buktatott meg.

Meg mint mondtam nincs önbizalmam és ott minden reggel gyomorgörcssel mentem suliba, aztán ha valaki beszólt kikészültem de sose mutatom ki mások előtt.

2013. júl. 11. 13:21
 18/26 anonim ***** válasza:
50%

Szia, minden, amit leírtál, teljesen érthető, én is így vagyok vele, és a barátnőim is, egyszerűen látjuk, másoknak milyen könnyen megy a pasizás, és azt hisszük, velünk van a baj, pedig nem feltétlenül. (bár még nincs annyi élettapasztalatom, hogy ezt száz százalékra megmondjam) Szerintem az első, hogy ne te hajts a srácokra, néha, ha nagyon tetszik valaki, nehéz, de hát az az igazság, hogy még mindig jobb a várakozásba belepusztulni, mint az égésbe, előbbiről legalább csak te tudsz, és soha nem fogod visszahallani. Másrészt, ha van igényed romantikára, akkor nézz/olvass valami romantikusat, ezeket direkt erre találták ki, nem szégyen. Vannak tök jó romantikus számok, vagy olyanok, amiktől jobban érzi magát az ember (nekem a jelenlegi nagy kedvencem a Make You Feel Better a Red Hot Chili Peppers-től), meg úgy eleve, bármilyen nehéz is, nem kell, hogy folyamatosan ezen járjon az eszed. Én se tudom szabályozni persze, de azért mégiscsak van más, aki szeret. A szüleiddel is meg lehet beszélni a problémáidat, még ha ciki is, ha meg kell fiúk közelsége, csak barátkozz velük, ahhoz nem kell jól kinézni. (meg előfordul, hogy az emberbe beleszeret a fiúbarátja, de persze ne ez legyen a fő cél)

És ez igenis a legnagyobb probléma! :D Aki azt mondja, nem zavarta 16 évesen, hazudik, vagy nem emlékszik. (vagy volt már valakije, ez esetben viszont ne okoskodjon) Ez is ugyanolyan ösztön, mint az éhség.

2013. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Egyébként gondolkoztam és rájöttem, hogy amikor meglátok egy szerelmespárt vagy valamit nem arra kellene gondolnom, hogy de jó lenne ha nekem is lenne hanem, hogy legyenek boldogok. Csak ez nem mindig megy mert vannak akiken látszik, hogy 2 hónapnál nem lesznek együtt tovább.
2013. júl. 11. 22:20
 20/26 anonim ***** válasza:

11. hozzászóló vagyok. Ha ilyen iskolába jársz akkor érthető, hogy nem szeretsz tanulni, viszont muszáj. Egyik hozzászóló írta, hogy az okosságon kívül más érték is van...mégis milyen érték? Hiszen a kérdező írta, hogy nem túl szép...két alapvető érték pedig az okosság és/vagy a szépség. Ha egyik sincs meg akkor b*szhatod. Én a helyedben megpróbálnék kezdeni valamit a külsőmmel ha már tanulni nem akarsz, új ruhatárat vennék, elmennék fodrászhoz, elkezdeném sminkelni magam (persze csak mértékkel), így a fiúk könnyebben felfigyelnének rád. Az meg tényleg gáz, hogy te hajtasz a fiúkra, fordítva kéne ennek lennie, hagynod kéne, hogy valaki rád hajtson, na meg a legtöbb fiú nem is szereti a nyomulós lányokat. Romantikus filmek és zenék tényleg segíthetnek, míg nem találsz valakit.

Írtad, hogy ha látsz egy párt akár azt is meg tudod állapítani, hogy két hónapnál nem lesznek együtt tovább. Mégis miből állapítod ezt meg?

2013. júl. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!