Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírom már ezt az egészet....

Nem bírom már ezt az egészet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy másnak sokkal nagyobb problémája van de most már ki kell írnom magamból mert most nagyon ki vagyok borulva.


Sose volt még pasim de nekem nagyon hiányzik. Kicsi talán koránérő is vagyok. És túl komoly mostanában (szoktam nevetni). Már kb 13 éves korom óta várok valakire de sajnos semmit nem kapok senkitől. Egy kicsi városban lakok (majdnem falu) szinte mindenkit ismerek de a szüleim nem engednek el nagyobb városba neten meg nem jó ismerkedni. Már hiányzik, hogy valaki úgy szeressen, megértsen és törődjön velem sokat. Nem úgy mint a szüleim. A barátok se olyanok. Egyszer talán lett volna lehetőségem de egy barátnőm jobban tetszett neki de persze nem lett belőle semmi. Megint lett volna lehetőségem de egy másik barátnőm elvette tőlem. Gyanítom, hogy abból se lesz semmi. Nagyon kiborultam valamelyik nap mert megtudtam, hogy a második srác akivel talán lehetett volna valami a barátnőmmel kamozik meg mikrofonozik, nekem meg 10-15 percenként ír pár semleges szót. Sírógörcsöt kaptam mert elegem van, hogy nekem soha nem jön össze semmi bármibe is kezdek (ez nem csak pasi téren van így!). Nekem komolyabb terveim vannak de ha így megy tovább sose fog megvalósulni. Így is a 0 alatt van az önbizalmam és ez csak még jobban rombolja és már nem bírom. Csak vonszolom a testem mert úgy érzem, hogy nincs itt semmi keresnivalóm mert csak egy kínszenvedés az életem. Megint nem csak a pasik miatt. Iskola, barátkozás, társas élet, család, célok elérése (esetemben nem elérése) és minden fontos dolog. Azt hiszem, hogy ha ez továbbra is így fog menni depressziós leszek. Már így se szeretek emberek közé járni és gyakran sírok emiatt és rossz kedvű vagyok. Nem értem mért büntet az Isten (nem vagyok hívő)ha kapnék egy szerelmet befognám a számat. Onnantól semmi nem érdekelne de mindig kicsúszik a kezeim közül és nem tudom megakadályozni mert minden a hátam mögött történik. Persze eleinte jó vagyok, beszélgetnek meg ilyenek, egyik pillanatról a másikra megtudom, hogy ők közben ismerkednek. Hát köszönöm szépen. Nem is értem minek születtem meg mikor dögunalom az életem és még szar is. Valakinek 20+ éves korában jön az első szerelme de én addig meghalok. Nekem szükségem van valakire. Mit tegyek?

16L


2013. júl. 10. 23:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem felregisztrálhatsz ismerkedős oldalakra is, én a badoo.com-on és a twoo.com-on vagyok fenn, de inkább a badoo-t ajánlom, igaz mindkét helyen vannak gyökerek, de a badoon már megtalált normális is.
2013. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
16 évesen ismerkedős oldalon...nem való, járj a korosztályod közé, ismerkedj, barátkozz.
2013. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig jobb, mint a semmi. Ha elolvastad volna a kérdést tudnád, hogy a szülei nem engedik nagyon sehová, barátai se nagyon vannak, ahogy önbizalma se. Nem azt mondom, hogy ott találjon "társat", mert akkor társkeresőoldalra navigálnám, csak ismerkedés céljából ajánlom.
2013. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha nem engedik sehova, akkor kétlem, hogy elengednék egy olyannal találkozni, akit egy Badoo-féle oldalon szed össze...
2013. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem kell tudniuk, hogy a badooról szedte össze. Na meg persze találkoznia se muszáj vele csak ISMERKEDNI,bár írta, hogy nem szeret neten ismerkedni, de jobb, mint a semmi és legalább ismerkedhet. Én a volt barátomat a chaten ismertem meg és együtt voltunk több évig, boldog voltam vele. Nem társkeresés céljából voltam a chaten akkor sem, hanem ismerkedni és így alakult. Mellesleg 16 éves voltam akkor. Úgyhogy szerintem az olyan oldalakat, amik ismerkedésre irányulnak nem kell elítélni,én a társkereső oldalakat nem szeretem.
2013. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
no mondd hol élsz? :)
2013. júl. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!