Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt még valaki, akinek...

Van itt még valaki, akinek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
Hogy viselitek, hogy nincs életetek? Én pocsékul.

2013. aug. 8. 12:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Egyértelmű.Egy lány kérdésében szóbakerült ez.
2013. aug. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Na és alapítottatok már?
2013. aug. 10. 20:31
 13/27 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.Kell hozzá egy programozó.

Vagy hogy kezdjük?

2013. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt a kérdés amiben szóbe kerül egy oldal létrehozása.

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__4..

Egyszer egy lány már készített egy felületet kifejezetten a szingliknek akart segíteni,csak egy afféle fórum volt de azt egyedül hozta össze,az volt a gond hogy nem tudtuk hol reklámozni nem volt marketingje,így az emberek többségéhez nem jutott el.Egyszer kilinkelte ide de törölték is miatta mert tiltott reklámozás.Azóta meg is szűnt.

2013. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Ilyenbe már egyszer beléptem, valami chat oldal volt, de egy hét múlva már nem is volt rajta élet... nem könnyű ez.
2013. aug. 11. 20:35
 16/27 anonim ***** válasza:
Szégyen vagy sem, nekem sincsenek egy ideje. Ez is olyan érdeks, hogy egy idő után az embert elhagyják okok miatt amiket nem osztanak meg vele :( amúgy én is pocsékul tűröm, magamba zárkóztam emiatt, legalábbis erre kényszerültem és olyan érzékeny lelkű lettem, hogy nagyon sűrűm jön rám sírógörcs. Őszintén, szerintem ez a világ legpiszokabb érzése és legnagyobb kínzóezsköze....
2013. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Utolsó: ismerős. Amióta magányos vagyok, valahogy sokkal érzékenyebb vagyok mindenre. Bolhából elefántot csinálok, túl hamar kikészülök, nem vagyok egyensúlyban és olyan furcsa, üresség érzetem van. De a legrosszabb, hogy minden túl hamar kiborít. Nem egészséges dolog a magány...
2013. aug. 13. 22:21
 18/27 anonim ***** válasza:

De nem ám! Nekem depresszióm lett a magány miatt :S

De már ez nincs szerencsére! :) Csak a magány, a szociális fóbiám miatt :S :(

2013. aug. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:

Nekem sincsenek barátaim. Volt egy-kettő, de ők leszarnak, így hát én sem foglalkozok velük.

Egyébként van párom, vele már nagyon régóta együtt vagyok, ha ő nem lenne nem tudom mi lenne velem...:(

21/L

2013. aug. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Igen, abszolút nem egészséges, sőt ! A legtöbb betegséget tulajdonkppen stressz meg depressziók meg folytonos rossz gondolatok, negatívumok váltják ki. És ez ténleg így van sajnos :(

Én egyszer voltam pszihológusnál (bár akkor még egész rendben volt az életem) dee ne is mondjam, hogy olyan butaságokat mondott, mint pl : járj el társaságokba, sportolj valamit, mozdulj ki. Ez így oké, mondani könnyű, de egy olyannak aki pl fóbiás, akit lelki trauma ért kisebb korában, piszok nehéz odamennie egy személyhez, bemutatkozni, barátkozni. Tudom mert bennem is immár kialakult ez, hogy pedig lenne miről kérdezzek meg beszélgessek bárkivel, dee nem tudok, elkezdek reszketni mikor kéne, elkezdek félni, elkezdek rossz dolgokra gondolni hogy biztos nem bír, biztos rondának tart, biztos butának fog tartani. És ez rombolja az önbizalmat egyben.


A magányosok klubbjában én is benne lennék, nekem nagyon tetszene az ötlet igazából is ! Elég szép barátságok tudnának szövődni ott, biztos vagyok benne :)

2013. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!