Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet így élni? Nem...

Hogyan lehet így élni? Nem fogok beleőrülni?

Figyelt kérdés
18 évesen mentem el otthonról mert a szüleim nem álltak ki mellettem soha,sosem éreztem a szeretetüket.Azóta nincs kapcsolatom a családommal.Nincsenek barátaim,nincs párom.Egyedül élek,otthon dolgozom.A napom főleg számítógépezéssel (netezek,simsezek) és tv nézéssel,meg persze munkával telik.Emberekkel csak munkakapcsolat szintjén találkozok,vagy a boltban.Semmi értelmét nem látom az életemnek,folyamatosan csak sírok.Úgy érzem magam mint egy élő halott.Már barátkozni vagy akármilyen kapcsolatot teremteni sem tudok (lehet nem is akarok),mi értelme van így az életemnek?
2013. aug. 12. 00:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Sosem késő helyre hozni a dolgokat!

Szerintem a szüleiddel annyira kéne találkoznod hogy ezt megmond nekik,legyél őszinte,hisz következménye már úgysem lesz.Nos párod és barátok sosem lesznek ha egyfolytában a gép elött ülsz!Kapcsold ki és menj el otthonról.Keress valami hobbit,olyat amit mások is szeretnek.A lényeg hogy mozdulj ki otthonról,mert ha otthon maradsz akkor sosem fog veled történni semmi,és így senkid sem lesz!

Minden jót!

2013. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 sativus ***** válasza:
100%
Semmi, te vagy a tökéletes polgár az állam szemébe dolgozol aztán megdöglesz
2013. aug. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Miért nem jársz el valahová? Legalább hétvégenként elugorhatnál tánctanfolyamra vagy bárhová, ahol sok emberrel találkozol. Munkahelyeden nincsenek kollégák akikkel eljárhatnál?
2013. aug. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
No vagy v ffi? Nore tippelek. Mondjuk en 1 het utan bekattannek a gep elott foleg nyaron. Nekem is volt hasonlo idoszakom, az segitett hogy valtoztattam. Uj munkahely vagy lakhely kell, uj kornyezet es akkor uj emberek, baratok, kapcsolatok jonnek.
2013. aug. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Illetve tuzz ki magadnak eletcelokat amiket el lehet erni, megis lekot es kozossegben leszel. Nyelvsuli, jogsi, uj szakma tanulasa, edzoterem, barmi hasonlo ami erdekel.
2013. aug. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
én is teljesen elszoktam az emberektől, kb csak vásárláskor állok szóba velük, csak én kisvárosban lakom nincs olyan hely ahol lehetne ismerkedni és nem néznek hülyének egy antiszoc embert
2013. aug. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kollégáimmal nem vagyok közvetlenül kapcsolatban.A szüleimnek már elmondtam mennyire megbántottak,apám agresszíven reagált mint mindig,anyámat sem nagyon érdekelte.Igen,nő vagyok.Az a helyzet hogy már egyszerűen nincs bátorságom elmenni sehova.Még a boltba sem szeretek kimenni egyszerűen rossz érzés emberek között lennem.De ez így akkor sem jó.
2013. aug. 12. 01:05
 8/19 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is, csak kevésbé sz_r a helyzetem, mint neked. Néha én is úgy érzem, hogy egyszer becsavarodok. Ezért kellenek a barátok, amikor velük vagy, olyankor ezek az érzések eszedbe sem jutnak. Ezen csak Te tudsz változtatni. Biztos van, aki szeretne barátkozni veled, és ezek szerint neked is hiányzik, hogy normális kapcsolatod legyen emberekkel. Ha van kedved beszélgetni privátban, állok rendelkezésedre.
2013. aug. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én nagyon hasonló helyzetben voltam, de már kilábaltam. Egész fiatalon a saját kezembe vettem az életem, és én is elköltöztem 18 évesen. Ma 20 évesen életemben először igazán jól tudom érezni magam. :)


Tudok tippeket adni, ha szeretnéd, esetleg szívesen levelezek veled, és adok tanácsokat, segítek kicsit megismerni magad, mozgásba kerülni - már persze ha nem veszed tolakvásnak, illetve van kedved. :)

2013. aug. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

először menj le heti 1x valami 1 órás edzésre.

a következő hónapban már heti 2x és így tovább heti 4ig,4 hónap alatt.

nem kell dumálnod,de legalább egy közegben leszel.

aztán ha már ott vagy 4 hónapja,előbb utóbb csak szóba fogsz elegyedni ezzel azzal és csökkenhet a zavarod.

ha ez már valamilyen elfogadható,azonnal nézz egy olyan melót amit közösségben kell végezned.

és igen,ez a helyzet valóban lehet kétségbe ejtő,uh nem csodálom ha kivagy ettől.

2013. aug. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!