Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki utálja még rajtam kívül a...

Ki utálja még rajtam kívül a magányt mindennél jobban?

Figyelt kérdés

Én rühellem. Tök értelmetlen. Pocsék dolog. Főleg azt utálom benne, amikor délutánonként itthon vagyok. Lefoglalom magam, van mivel...de így is olyan szár. Nyomasztó. Olyan érzésem van ilyenkor, mintha az egész napom üresen telt volna. A délután a barátoké kéne, hogy legyen, meg az emberi kapcsolatoké...délután nem szabad otthon ülni. Amúgy egyedül is el szoktam járogatni, de egyre kevésbé van kedvem. Valljuk be, egyedül halál unalmas. Szükséges a magány, nem azt mondom, hogy minden egyes másodpercemet emberek között akarom tölteni, de nekem elég lenne egy héten egy nap egyedül, hogy kipihenjem magam. Viszont ez most fordítva van: egy héten egy nap társaság, többi egyedül. Neten élek társasági életet, de az nem ugyanaz. Persze az is nagyon jó, hogy van. Amikor meg már egy héten két program is van, akkor ugrálok és cigánykerekezek örömömben, meg lufikat eregetek az égbe. Csak ki akartam panaszkodni magam. Most nézem a LaInket, a tetkósokat.

Vélemény?



#érdekelavéleméyned
2013. szept. 9. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?



én is elég sokat vagyok egyedül. általában bírom, mert nem vagyok kíváncsi a hazug kapcsolatokra. márpedig a legtöbb az. rá kellett hogy jöjjek.

rengetegszer voltam egyedül kajálni. nemrég moziba is egyedül mentem. ez van.

néha rossz, az biztos, de a hazug embereknél jobb.

2013. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarsz írni nekem?:) annyira pontosan ugyanezt érzem.
2013. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 Én is emiatt vagyok egyedül, mert nem akarok érdekkapcsolatokat, úgyis cserben hagynának, ha bajba kerülnék.
2013. szept. 9. 22:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 24 vagyok.
2013. szept. 9. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:

kis fiatalka vagy te is :)

én 32 vagyok.


1/1

2013. szept. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

vagyis 1/5


mi ez a számozás? :d

2013. szept. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!