Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan találjak Rá (juk)?...

Hogyan találjak Rá (juk)? Minél több választ kérek, véleményeket, tanácsokat, akármit, bármit ami eszetekbe jut!

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy társra, barátokra, valakire aki megért, akire számíthatok... Különc vagyok, máshogy gondolkozom mint a többiek, talán mogorvának és barátságtalannak tűnök... Eddigi tanáraim úgy fogalmazták meg a másságom, hogy kora érett vagyok, két komoly kapcsolatom volt eddig, az egyik egy barátság a másik párkapcsolat, 12 évesen összejöttem egy lánnyal, 4 évig együtt voltunk és azt mondták hogy azért közösítenek ki mert a kapcsolatunk olyan mintha 20 évesek lennénk. Barátaim nincsenek, megválogatom hogy kivel vagyok együtt, sajnos nagyrészt emiatt sincs senkim, nem találok hozzám hasonlót. Nyáron szakítottunk a barátnőmmel, mivel addig csak ő volt és nem is hiányzott más, így egyedül maradtam. Próbálok ismerkedni, barátkozni a környezetemben lévő emberekkel de valahogy nem jön össze. Gondolom ez így elég tág, több információ kellene, hogy erre válaszolni lehessen... Nyitnék már új párkapcsolat felé, de honnan tudjam, hogy kinél keressem amire vágyom? Rengeteg lánnyal találkozom egy nap (iskolán kívül-belül) akik külsőre tetszenek, de nekem ez nem elég, amit én keresek az belül található, azt viszont nem mindig lehet látni "kívülről". Bátorságom van, nem ezzel van gond, de úgy érzem csak egy szellem vagyok: Senki sem vesz észre. Hogyan csináljam? Nem mehetek oda mindenkihez aki szimpatikus, hogy: Szia, megismernélek... Akkor se ha fiú, akkor se ha lány. Nem tudom mit írhatnék még, ha szükségetek van valamilyen infóra akkor kérdezzetek!

2013. szept. 19. 20:48
 1/7 *Glissade* ***** válasza:
Ne keresd! Majd jön magától.
2013. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokan mondják ezt, de csak arra tudok gondolni, hogy ők biztosan nem tudják, milyen lehetetlenség ilyenkor türelmesnek lenni és a jelenre koncentrálni.
2013. szept. 19. 21:20
 3/7 *Glissade* ***** válasza:
Akkor ez az amit meg kell tanulnod:)
2013. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nm hívnak véletlen Dominiknak?
2013. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor egy cipőben járunk. Én le tudom magam foglalni. Barátok? Van 1-2, aki nem használ ki.
2013. szept. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem Dominiknak hívnak, barátokról meg fentebb írtam.
2013. szept. 20. 07:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz, kérdező?
2013. szept. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!