Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Véleményeket, tanácsokat...

Véleményeket, tanácsokat szeretnék kérni abban, hogy ennek van e értelme, vagy nem ér semmit porok nélkül?

Figyelt kérdés

szóval elkezdtem súlyzózni, edzés mindennap megvan, de ezek a fehérjeporok nagyon drágák, szóval nem vennék.

Persze próbálok a fehérjebevitelre figyelni, csak nem mindennap van lehetőségem csirkét enni.

Tojást, húst-csirke, pulyka, főtt marha, roston karaj-heti 3-4szer eszek.Ezekhez rizs vagy köles és zöldséget is.

Túrót vagy cottage cheeset estére szoktam enni.

Vagy ha nincs, akkor tonhalkonzervet sós lében vagy zöldséges tonhalsalátát.

Reggelire vagy abonett, főtt tojás, sonka, zöldség vagy zabpehely és activia natur joghurtot szoktam enni.

Heti 1szer eszem májat is.


2013. aug. 1. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy meglegyen a napi tápanyagmennyiség, hiába sorolod fel, miket eszel, nem tudjuk, mennyit.

[link]

Számold ki, mennyibe jön ki a fehérje a húsokban, amit veszel, aztán meg az általad ismert legolcsóbb fehérjeporban. Aztán szólj, és mondok még olcsóbbat. Lehet meg fogsz lepődni.

Amúgy a fehérjepor nyilván nem kötelező, csak a fehérje egy másik formája, de ha a szükséges mennyiség megvan kajából, akkor az is teljesen jó.

2013. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell minden nap edzeni, naturálban elég heti 3-4 edzéd is. Regenerálódni is kell!

Nem muszáj a tápkieg, de számold ki, hogy legyen napi 2g x testtömegkg fehérje és 5-6g x ttkg szénhidrát.

2013. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szergej55 ***** válasza:
A tápkieg koncentrált tápanyag, nem csodaszer. Nélküle is meg lehet egészen nyugodtan lenni, ha az étkezés rendben van, nyugodtan csináld.
2013. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!