Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is szoktátok ezt csinálni?

Ti is szoktátok ezt csinálni?

Figyelt kérdés
A kezemet elkezdtem karcolgatni de nem annyira, hogy folyjon a vérem. Csak valami hegyes tárgyal (mindig ami kéznél van pl. fülbevaló, körzõ) szoktam csinálni. Fájni is szokott de csak annyira, hogy pont megadja azt a fájdalmat ami eltereli a figyelmet a lelki fájdalmamról. Akkor csinálom amikor egyedül vagyok esetleg valami történik a suliba akkor a mosdóba. Félek, hogy át fog menni vagdosásba. Csak én vagyok így?

2014. jan. 12. 00:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Valamit találj ki mert ez nagyon rosszul hangzik. :S
2014. jan. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem. Nekem anti-valóságom van: könyvek, képregények, meg 1 db internetes játék.


Találj valami mást feszültséglevezetési formát magadnak, mert ez veszélyes.

2014. jan. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
jaj ezek a szegény világfájdalmas tinik, már nem tudnak mit kezdeni magukkal jódolgukban. Szerintem értékeld át kicsit az életedet, mert biztos, hogy sokkal jobb annál mint aminek te a tomboló hormonjaiddal gondolod. Csak okosan!
2014. jan. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
egy újabb IQ bajnok magát sajnáltató kislány :) tanulj többet matekra, az is eltereli a figyelmet, és abból még hasznos is származik!:) ha annyira vagdosási kényszered van, akkor fogj egy darab fát és faragj beéőle fapapucsot
2014. jan. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem, nem szoktam csinálni.Régen dugtuk a körző helyét a bőrünk alá, de csak hülyültünk, és egynél megálltunk. :D Mással tereld el a figyelmed, például sírj, mint más átlag ember. Milyen lelki fájdalom egyébként? Mert nem mindegy,lehet túlreagálsz valamit bár akárhogy is ez nem normális. Rajtad múlik hogy átmegy-e vagdosásba, de ez már most is gáz, akkor meg még cikibb lenne! Kiderülne meg öngyilkos lennél mert ezért fognak piszkálni? Elmondanak majd minden emosnak, és ahogy leveszem nem fogod bírni ezt a terhelést. Biztos nem csak te vagy így, de ez ne bíztasson.. Sokan felkötik magukat, drogoznak, stb de azért igyekszünk nem így végezni. :D
2014. jan. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Salx Narval ***** válasza:
Nem, normális ember ilyeneket nem csinál. Keress magadnak testi és szellemi elfoglaltságot a szabadidőd igényes eltöltésére. Az iskolai stressz levezetésére a legjobb módszer, ha vagdosás helyett rendesen felkészülsz az órákra, ez esetben nincs miért izgulni hiszen nem érhet meglepetés.
2014. jan. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ez egy ilyen önbüntetés,bordeline személyiségzavar ha nagyon be kell skatulyázni,és nem soha nem csináltam ilyet.
2014. jan. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem szoktuk...

Én legalábbis nem pusztítom magam.. Pusztít az élet pont eléggé... Örülök ha túlélem..

2014. jan. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Én igen úgy,hogy állj le amíg nem késő.Én is karcolgatàssal kezdtem.Vonalzóval elkezdtem halvány karcolgatàsokat aztán jött a körző màr kicsit erősebben majd a hegyező penge amivel csak rövid csíkokat csináltam de csak annyira,hogy éppen vérezzen.Utána áttértem a borotva pengére és egyre hosszabb csíkokat csinálok egyre mélyebben.Szóval fejezd be amíg nem csinálsz nagyobb hülyeséget!

Egyébként hány éves vagy?

2014. jan. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem vagdosni magam. A szuleim vallnak es eleg csunyan. Az iskolaban pedig nem a tanulassal van a gond hanem a piszkaloimmal. Van elfoglaltsagom. Szeretek rajzolni es olvasni csak anyukam minden konyvemet elvette mert 1 het mulva felvetelizni fogok.
2014. jan. 12. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!