Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan találhatnék ilyen...

Hogyan találhatnék ilyen ismerősöket/barátokat?

Figyelt kérdés

Gimis koromban rengeteget nevettem, de most, hogy egyetemre járok, új város, új suli, teljesen új emberek, nincs olyan társaság, akivel úgy igazán jól érezném magam, már ha csak egy embert is találnék, akivel napi szinten lehet marháskodni, (fogyatékoskodni), poénkodni, már annak nagyon örülnék.

De az ilyet hogy lehet keresni? Elvégre nem mehetek oda a suliban emberekhez, hogy „Szia! Mennyire lehet veled jól marháskodni?” Megtervezni sem nagyon lehet, az ilyen „magamfajták” csak úgy megtalálják egymást, de most valamiért nem működik ez a tudatalatti dolog :(

Nekem pedig annyira hiányzik az ilyen fajta társaság. Régi sulimban mi voltunk a „nevető-klikk” az osztályban, akik minden és mindenkin csak röhögtek, és bolondnak néztek ugyan, de pont leszɑrtuk, mert mi igenis bulit csináltunk a suliból minden nap, és kʊrvɑ jól éreztük magunkat! :D És ez az, ami igazán hiányzik nekem, de nagyon. :(

Itt az egyetemen mindenki annyira komoly!

Plusz az a baj, hogy vannak tök jó fej emberek, akikkel találkoztam eddig, de ők más szakokon vannak, és így alig találkozunk.


18F/ELTE



2014. jan. 12. 23:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A koliban már találtam egy ilyen embert, de vele csak este tudok találkozni :( Még jó, hogy ő itt van, mert amúgy már tiszta unalmas lenne itt.

Meg itt a koliban annyira nem működik ez a tipikus kolis élet, nincs az a nagy partizás, plusz én úgy nagyon ismerkedni sem tudok :S

2014. jan. 14. 08:45
 12/13 anonim ***** válasza:

Közben jött egy zsenális ötletem.

Addig amíg a vidám társaság kialakul az egyetemen, járj el emós bulikba, ott Te leszel a legvidámabb. :-)

2014. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hmm, kreatív ötlet :D :D

Kétségkívül én lennék a legvidámabb, bár attól még nem érezném túl jól magam :D


Nekem olyasvalaki kéne, akivel kölcsönösen adjuk egymás alá a lovat, és a sírba röhögjük magunkat :D

2014. jan. 14. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!