Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elmenjek egyedül nyaralni...

Elmenjek egyedül nyaralni nyáron? Senki nem hajlandó velem jönni, ezért már évek óta itthon ülök, de most szeretném magam jól érezni.22/L

Figyelt kérdés
Nincsenek barátnőim, csak felületes haverok, de ők minden évben kifogást keresnek. Rokonaim sincsenek, a szűk családdal pedig a szabadság idejét nem tudom egyeztetni, mind olyan helyen dolgozunk ahol fix időben van nyári leállás, és nem esik egybe az enyém meg szüleimé. Pasik sincsenek, arra meg nem alapozhatok hogy nyárra összejövök valakivel. Tulajdonképpen csak a munkatársaim jöhetnének szóba, mert az biztos hogy nekünk egyszerre lesz a szabadság, már beszéltem is velük a témáról, dehát ők is leráztak mert mindenkinek megvan a saját baráti családi társasága nyárra. Azért stresszelek msot a témán, mert hamarosan le kell foglalni a szállást, ha szeretnék jó helyet kapni. Csak nem tudom merjek e úgy foglalni, hogyha szinte biztos hogy egyedül kell elmennem majd.
2014. febr. 2. 13:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Legalább 4 útitárs ajánlatot kaptál és szerintem ez tök jó, úgyhogy hajrá! Jó nyaralást mindenkinek!
2014. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Mi lett? Sikerült elmenned egyedül/ valakikkel nyaralni?


27/L

2014. jún. 18. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én jelentkeznék, ha még aktuális :)
2014. júl. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Elmehetsz, de nem hiszem hogy igazán jól fogod érezni magad egyedül, nincs semmi garancia rá, hogy találkozol megfelelő emberekkel, ugyanis egyedül elég kevesen vágnak bele egy nyaralásba. Esetleg egy baráti társasághoz hozzácsapódhatsz, ha ők is ott szállnak meg mint te, kérdés mennyire nyitottak új emberek felé.
2014. aug. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
"egyedül kevesen vágnak bele egy nyaralásba" - azért ezzel vitatkoznék. Most is egyedül fogok menni, és mindig így szoktam. Hostelekben lakom, és ott az emberek 80%-a legalább egyedül van. De akik pl. ketten együtt jönnek, azok is abszolút nyitottak arra, hogy egy-egy program erejéig nagyobb társaságba verődjenek.
2014. aug. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Lehet hogy úgy van ahogy mondod, de ha ez ember egyedül megy nyaralni, akkor célzottan olyan szállásra kéne mennie, ahová csak hozzá hasonlóak mennek. Nem is értem miért nincsenek olyan panziók, apartmanok, akik csak az egyedül nyaralókat várják, és így a magányos emberekből összejöhetne akár egy jó társaság is, de legalább is biztos senki nem maradna egyedül.
2014. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha vannak unokatesóid, hívd fel őket, és nyaralj velük. csinálj programot velük.
2014. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Menj el csoportos utra az Adriára , vagy Austriába. Vannak csoportos utak mindenfelé. Több egyedülálló ember is megy ezekkel a csoportokkal.
2014. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Most bocsi, de ki mondta, hogy azért megyek egyedül nyaralni, mert magányos vagyok???


Az egyedüllét és a magányosság - nálam legalábbis - két teljesen különböző dolog.


Sosem voltam magányos egy percig sem, viszont néha kifejezetten jól esik egyedül elmenni egy idegen országba, mászkálni kötöttségek és alkalmazkodás nélkül a városokban, ha úgy döntök, átruccanni máshova, vagy spontán változtatva a terven valami újat beiktatni...


Ez nem magányosság, hanem a turistáskodás egy formája!


És köszönöm, de eszembe nem jutna "társkeresős" szálláshelyre menni! A hostel tök más, ott spontán összeverődik mondjuk egy adott programra egy csapat, de semmi gond, ha valaki a felénél elkanyarodik másfelé.

2014. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Talán azért gondoltuk ezt, mert a 'Magány,Egyedüllét' kategóriába írtad a kérdésedet. Feltéve persze, ha te vagy a kérdező utolsó.
2014. aug. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!