Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik olyan ember, akit nem...

Létezik olyan ember, akit nem zavar hogy nincsenek sem barátai, sem párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 15:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Igen, van!

Nincs egy barátom sem, ismerőseim sincsenek, egyetemista vagyok, de a csoporttársaimmal nem beszélek. Az albérletben egyedül lakok, a szüleimmel nagyon keveset beszélek. De én így nagyon boldog vagyok, mert nem szeretem igazán az embereket és fáj beszélnem.

2014. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Létezik, ezeket hívják aszociálisnak. Hogy az itteni válaszolók esetében ez mennyire veleszületett dolog, vagy a keserű tapasztalataik eredménye, azt nem tudom, de gyanítom, hogy inkább az utóbbi. Szerintem az, aki a személyiségénél fogva, veleszületetten társaságkerülő, az nagyon ritka lehet. Minden normális ember vágyik társaságra. A magány hosszútávon egészségtelen is, és az életkort is megrövidíti.
2014. febr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Igen. Nincs párkapcsolatom és ha olyan kedvem van, akkor hetekig nem találkozom és nem beszélek egy barátommal sem. Vannak céljaim, van szórakozásom ami akkor épp nem a barátaim,hanem más. Így sosem gondolkodom ezen.
2014. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

nekem sincs senkim

folyton idióta barom közé kerülök akik drogoznak meg piálnak

ilyen barátok de még ilyen ismerősök se kellenek

akkor inkább maradok egyedül

2014. márc. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!