Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira magányosnak érzem...

Annyira magányosnak érzem magam! Mit csinálhatnék, hogy ne unatkozzak egyedül?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, egész nap itthon ülök és már kezdek megőrülni. Nincs kivel lógjak, beszélgessek. Nem járok suliba, csak szeptembertől, ha felvesznek még az sem biztos. 2 éve vagyok együtt a barátommal, de ő dolgozik és ritkán tudunk együtt lenni. Hétvégente néha átmegyek hozzá és ennyi a kimozdulásom. Neki annyi haverja van, mindenkivel jóban van én meg nehezen barátkozom, úgy érzem nem bírnak az emberek. Annyira jó lenne egy barát akivel találkozhatnék és beszélgethetnék! De mivel nem járok sehova nem nagyon lesz..falun lakok, itt már mindenki ismer mindenkit, nem barátkozna velem már senki. Minden nap csak tvzek, gépezek, filmet nézek olvasok és irigykedve nézem más képeit, hogy hogy elvannak a barátaikkal. Nekem is hiányzik ez, régen annyi barátom volt ma meg mindegyiket elvesztettem és egyedül maradtam :( Van még így valaki rajtam kívül?? Hogy tölthetném el a napjaimat, hogy ne legyen ennyire üres ?

2014. máj. 19. 19:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyébként ha van kedved,beszélgetehetünk.Írj nyugodtan.
2014. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!