Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ítéli el a társadalom...

Miért ítéli el a társadalom egy jelentős része a prostikat?

Figyelt kérdés
Ezek az önfeláldozó nők rengeteget tesznek azokért a férfiakért, akiknek esélyük sincs másképpen szexuális életet élni, mert nem születtek helyes pofival, vagy esetleg 175 cm alatti magasságúak, az átlagosnál kisebb a farkuk, stb. Mivel ennek ellenére az ilyen hátrányos helyzetű férfiakban is dolgoznak az ösztönök, ha nem tudnák kielégíteni a vágyaikat akkor vagy öngyilkosok lennének, vagy bűnözők (megerőszakolnának valakit), így viszont a társadalom hasznos tagjai, dolgoznak, adót fizetnek, az örömlánnyal pedig úgy érezhetik magukat legalább abban az 1-1,5 órában, mintha szépek lennének. Magyarországon szerencsére viszonylag elfogadott dolog a prostitúció, de ha jól tudom pl Svédországban a kuncsaftot szigorúan megbüntetik ha tetten érik. Persze nálunk is rengetegen ellenzik, kíváncsi lennék rá, hogy akik ezt teszik, mi az okuk rá.

#magány #prostituált #hátrányos helyzetű férfiak
2014. jún. 29. 16:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

kérdező:


majd ha a 20 éves lányod is prostinak áll és "segít" az embereken, akkor büszke lehetsz majd rá is meg magadra is!

2014. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el őket, szerintem is hasznos szolgáltatást nyújtanak.


Lehet magyarázni, hogy ideális körülmények között nincs is erre szükség, de ideális körülmények már csak azért sem lesznek soha, mert fiatal korban még több a férfi mint a nő.

2014. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én rusnya,kövér pasi vagyok.Buta is vagyok,nem vittem semmire az életben.Pénzem sincs sok. Szval én örülök,hogy vannak prostik,különben még dughatni sem dughatnék:(


33F

2014. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

"esélyük sincs másképpen szexuális életet élni, mert nem születtek helyes pofival, vagy esetleg 175 cm alatti magasságúak, az átlagosnál kisebb a farkuk, stb."


Na itt meg is álltam az olvasással. Aki így gondolkodik, annak az óvodaudvaron a homokozóban a helye, mert rohadtul éretlen még.

2014. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy találhatnak ezek a férfiak is párt, igazatok van. De mikor épp nincs, akkor miért ne?


Én nem ítélem el őket, ő testük, nekünk semmi közünk hozzá.

2014. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem; mert pénzért bárkivel össze fekszenek.

Sok ember meg szeret kukacoskodni, és más dolgot nem találnak maguknak amibe beleköthetnének. Pedig egy politikus sokkal szánalmasabb.


Pedig jópofa/ hasznos teremtmények a prostik. Az legalább örül neki ha kedves, törődékeny vagy vele:)

2014. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%

Kicsit vagyis nagyon túlzásnak érzem az életmentés dolgot, de az írásod nagy részével egyetértek.

Általában a férfiak közül azok ítélik el őket, akiknek vagy nem volt gondjuk a csajozással, vagy az erkölcseik miatt van ellenérzésük. Utóbbival semmi gondom nincs, érthető.

Viszont nőknél sikeres férfiak semmiképpen nem tudják beleképzelni magukat egy "lúzer" bőrébe, így a félelmeit, gátlásait sem képesek átérezni.

A lányok pedig azon egyszerű oknál fogva, mivel vetélytársat látnak bennük. Persze a vetélytárs fogalmat nem szó szerint értem, hanem olyan értelemben, hogy ezáltal valamelyest kevesebb befolyásuk van a pasikra.

Tehát veszünk egy tipikus hősszerelmest, aki udvarol a lánynak, kedveskedik neki, de vagy a stílusa, vagy a külseje alapján esélye sincs a csajnál. Viszont a lánynak jól esik a dolog, egy kis önbizalomdopping a számára, és vannak olyanok is, akik visszaélnek ezzel a helyzettel.

A prostik ezt a kiváltságos helyzetüket szüntetik meg.

Persze ezt nem általánosításnak szánom, mert nyilván nem mindenkire igaz, azoknál viszont igen, akik meglehetősen izzadtságszagú magyarázatot adnak arra a kérdésre, hogy miért unszimpatikusak számukra a prostituáltak.

Korábbi "életemből" ismerek néhány örömlányként dolgozó hölgyet (most nem a cigóluvnyákra gondolok), és hiába akarják démonizálni őket néhányan, akkor is ugyanolyan emberek mint mindenki. Sőt, néhányuk talán értelmesebb és empatikusabb is.

2014. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez most nagyon nem fog tetszeni, de felvázolok neked egy érdekes képet...

Képzeld el, hogy egy nap születik egy kislányod. Édes pici kis baba, cuki rózsaszín arcocskával, édes hangocskával. Képzeld el, hogy ő az egyetlen gyermeked, akiért bármit megtennél, aki a világot jelenti neked, érte élsz. Tanítgatod, játszol vele, iskolába viszed, eteted, altatod, ápolod...szereted.

Na, megvan az apa szerep?

Oké, akkor most képzeld el, hogy ez ez a picike kislány lesz vagy 22 éves és megtudod róla, hogy pénzért áruba bocsátja a testét, minden nap más pasi lomposát sz*pja, minden nap más használja a testét, úgy mintha valami tárgy lenne...hogy úgy használják őt, mint valami kelléket.

Gondolj bele, hogy az a gyerek, akit te 22 éven át szerettél, támogattál, taníttattál ebből él, ezt csinálja napról napra...

22 évnyi erőfeszítésed ment kárba...

Elképzelted? Tetszett a kép?


A nőkről alkotott képed, pedig borzasztó torz. Én sajnálom, hogy nem volt alkalmad csajozni, de nekem az a tapasztalatom, hogy akik ezt mondják, azok általában olyan flegma, r*b*ncos, agyilag sötét, de bomba testű műnő Barbie babák után futnak, akiket meg max akkor kaphatnának meg ha milliomosok lennének.

Bocsi, hogy ezt mondom, de ez nálam tapasztalat. Nem egy ilyen fiúval találkoztam már, akik ezek után a lányok után ácsingóztak aztán csodálkoztak, hogy nem kellettek nekik.

A nőknek nagyon nagyok az elvárásaik, de ugyanúgy a férfiaknak is. Ezzel kellene kezdeni valamit. Ne k*rvákat akarj, mert akkor neked az életben nem lesz normális kapcsolatod egy normális lánnyal.

2014. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!