Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 17 éves múltam, se barátom se...

17 éves múltam, se barátom se barátnőim, a családom sincsen velem mindig megelégedve és úgy érzem egyedül vagyok. Próbálok az élet más területein teljesíteni de az sem mindig sikerül. Ez így nagyon nehéz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 20:22
1 2
 11/11 Pandas74 ***** válasza:

Persze ,hogy nehez,senki sem szereti,ha egyedul erzi magat....viszont ettol az erzestol meg lehet szabadulni.

Gondolj csak arra,hogy ertekes ,egyedi ember vagy,es elotted az elet.Talan meg nem kell rossz dontesek kovetkezmenyeit sem viselned.

En azt tanacsolom,hogy fogalmazd meg azokat a vagyaidat,amelyeket egyedul is el tudsz erni-vagyis a parkapcsolattol fuggetleneket-aztan lass neki megvalositani oket.Igy ha elered amit szeretnel,elegedett,boldog lehetsz,es ahogy elottem mar irtak,az ilyen emberekkel szivesebben baratkoznak.

nem is beszelve arrol,hogy az onbizalmad is nohet ettol.Nyilvan ezt leirni konnyebb,mint megvalositani,ennek ellenere logikusnak hangzik.

Segithet az is ,ha valtoztatsz bizonyos dolgokon,pl a frizura,vagy az oltozkodes,nem baj ha eloszor furcsaljak majd,kozolheted ,hogy matol fogva te ilyen vagy.

Ez is egy olyan lepes,amitol erdekesse lehetsz masok szemeben!

Bizom a sikereidben!

2014. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!