Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ciki egyetemen magányosnak lenni?

Ciki egyetemen magányosnak lenni?

Figyelt kérdés
Eltelt egy hónap de nem sikerült senkivel sem úgymond összehaverkodnom. Kicsit kétségbevagyok esve, mert eddig ilyesmi még soha nem fordult elő velem, hogy ennyire egyedül legyek. Akárhány iskolába jártam eddig mindig már az első héten sikerült valakivel/valakikkel összehaverkodni, de most döbbentem tapasztalom, hogy elmúlt egy hónap és a napjaimat teljes csendben élem.

2014. okt. 5. 14:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én az egész főiskolát így végeztem el. Igaz, engem annyira taszítottak a többiek, h nem is akartam hozzájuk szólni.

Nem tudom, miről beszélnek a válaszolók, sztem egyetemen/főiskolában jóval felszínesebb emberek vannak. Nálunk gyakorlatilag csak unalmas bulizós-piálós divatozós emberek voltak, gimiben legalább voltak egyéniségek. Mondjuk az én fősulim Bpn volt, ott meg tapasztalatom szerint rosszabbak az emberek, mint vidéken.

2014. nov. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát kicsit csalódtam ebből a szempontból. Tényleg igaz, hogy barátságok megkötésére a legjobb életkor a 13-18 közötti időszak azaz a középsuli...ott minden könnyebb volt. Most csalódva tapasztalom, hogy milyen távolságtartóak az emberek és mennyire nem lehet barátkozni. Én meg sajna nem vagyok az a bulizós, kocsmába lejárogatós, piálós egyéniség, de érdekes módon eddig mindig sikerült barátokat/társaságot gyűjteni magam köré, de most úgy érzem ezzel az egyetemmel meg lettem lőve...teljesen esélytelennek látom a dolgot.
2014. nov. 9. 15:49
 13/14 anonim ***** válasza:

hova jársz egyetemre? :)

én is hasonló helyzetben vagyok egyébként, bár nekem gimiben sem volt túl sok barátom.

2014. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberek is barátkoznak, csak máshogy.
2014. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!