Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az emberiség halott, vagy...

Az emberiség halott, vagy léteznek értelmes, ÉLŐ emberek a 21. században?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy az emberek többsége rémesen együgyű, passzív, érzéketlen, és egy rakás optimista színészbohóccal van tömve az egész világ.


Nem látom értelmét az emberi kapcsolatoknak, általában csak lefárasztanak az emberek.

Létezik még ember aki nem állt be a sorba, és van jelleme is?


A könyvtárban-múzeumban jellegű kliséket ne erőltessük, voltam már párban és ismertem ilyen embereket.

És a Mensara se vagyok kíváncsi.

Bár sejtem hogy szokás szerint széttrollkodják a kérdést.



2014. dec. 6. 19:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
12-es is én vagyok. Én rengeteg olyan emberrel beszéltem már,akiben nem volt úgynevezett közös pont, se munka ,se hobbi,ilyen általános sztereotípiák..... és mégis k.va jó volt velük beszélgetni. Mert kíváncsi az ember alap esetben. Engem nem érdekel, ha valakivel beszélek, hogy ugyan azt dolgozza mint én, vagy dolgozta,jajj hol van egy közös pont!!...Hát nem! Persze ez helyzettől is függ, de ha összekerülök valakivel beszélgetni nem érdekel,hogy mit sportol,h ugyan azt mint én, vagy nem sportol,és????
2014. dec. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

11-20

Azért mert ezek önző emberek, csak azért mondja hogy ő optimista hogy mindenki szeresse. Eddig nagyon sok optimistával találkoztam aki valójában csak önző és szerencsés. Ez egy védekezés a csalódások ellen.


21

Ez meg a másik, hogy az emberek többsége nem tudja kezelni a különbségeket. Már az is "gáz" ha 2 ember beszélget egymással és 10 év a korkülönbség.

És a többség pont nem kíváncsi, hanem erőltetett társalgást nyomatnak. Az se érdekli az embereket, ha valaki haldoklik az út szélén.

2014. dec. 8. 15:56
 23/25 anonim ***** válasza:

20., először 11-es válaszoló, így már értem. Igazad van ezekkel az emberekkel kapcsolatban.

Én azért írtam az, jogy értékelem az optimizmust. Két embert ismerek, az egyiknek súlyosan fogyatékos gyereke van, a másiknak 16 évesen agydaganata van, mégis pozitívan állnak hozzá a világhoz. De a te példáidat is megértem.

2014. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Igen,ez helyzettől is függ. Én is értékelem így,ahogy te mondod.
2014. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Létezik,csak elenyészö!
2014. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!