Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Idén is sok magányos ember...

Idén is sok magányos ember lesz öngyilkos karácsonykor?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mindig felszökik az öngyilkosok száma, mert a magányos emberek ilyenkor kerülnek a mélypontra, már nem bírják elviselni a szörnyű, fájó, reménytelen magányt. Vajon idén is így lesz? :(

Javul vagy romlik-e a statisztika?

Lehet-e segíteni az ilyen végsőkig elkeseredett, magányos embereken valahogyan, vagy végképp nincs remény a számukra?


Ti ismertek ilyen elveszett lelkeket?



2014. dec. 24. 05:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Amúgy én úgy tudom, hogy az öngyilkosságok számát tekintve a január 1-je a legkritikusabb nap.
2014. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én is az lennék legszívesebben. De az én helyzetem nem fog változni soha már. Alacsony vagyok és egy selejt ember lettem.


27/F

2014. dec. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Olvastam egy borzasztó statisztikát, hogy az alacsony férfiak állítólag kifejezetten veszélyeztetett csoport. Főleg azok, akik korábban magányra és alacsony önbecsülésre panaszkodnak. Ők iszonyú nagy arányban szoktak véget vetni az életüknek az év végén. Szörnyű.


Vigyázzatok magatokra, vigyázzunk ismerőseinkre - legalább ilyenkor gondoljunk rájuk!

2014. dec. 24. 21:00
 14/21 anonim válasza:

Eddig is idegben voltam, de most még jobban.

Van egy ismerősöm, és nem engedi, hogy segítsek neki, nagyon féltem, ráadásul jelenleg úgy 500 km-re vagyunk egymástól.

2014. dec. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig is idegben voltam, de most még jobban.

Van egy ismerősöm, és nem engedi, hogy segítsek neki, nagyon féltem, ráadásul jelenleg úgy 500 km-re vagyunk egymástól."


Két dolgot ha tanácsolhatok:

1. azon lehet segíteni, aki legalábbis hagyja a dolgot. Aki nem akarja, azon nem lehet.


2. attól, hogy te aggódsz, síkideg vagy, neki még nem lesz jobb, csak neked rosszabb.

2014. dec. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
83%

Kedves rémesen depis és szomorú emberek!


Úgy érzitek itt a vég?

Nem hiszitek, hogy jobb lesz ennél?

Azt hiszitek megrekedtetek ezen a szinten és nem tudtok egyről a kettőre lépni?

Nincs senkitek akinek kiönthetnétek a szívetek, mert már mindenki rosszul van a nyervákolásotoktól vagy nem is tudnak róla, hogy gondjaitok vannak?


ÍRJATOK NEKEM!

Szívesen fogadok mindenkit a problémájával együtt s segédkezem abban, hogy minél jobban tudjon kijönni belőle :)

Pszichológus palánta énem üdvözletét küldi :D

Szebb napot!

2014. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok a zseniális gondolatért!!!Jó a kérdéskiírásod.
2015. jan. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#14-es:Te egy jó ember vagy!
2015. jan. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A Pszichológus palántára meg vigyázzatok!Csak a hiúság vezérli.Nem tud semmit.
2015. jan. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
56%
Lehet segíteni rajtuk.Ha csak ezt az egy szaros parancsot elfogadná mindenki:Mással is tegyetek úgy,ahogy szeretnétek,hogy veletek tegyenek,megváltozna az egész világ.
2015. jan. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!