Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van "életkedvem" hogy tartsam...

Van "életkedvem" hogy tartsam meg?

Figyelt kérdés

15/F vagyok.


Ez elég hülyén hangozhat..


Magányos vagyok, kicsi, nyomi.


Néha "erőre kapok" és "van kedvem élni".

Mint pl. most: elhatároztam, hogy elkezdek edzeni, stb..


Ez mind jó és szép, de amint összeveszek valakivel vagy nem jön össze valami magamba fordulok és megint megy az önsajnáltatás, hogy jajj milyen nyomorék vagyok stb.


Ritka az ilyen mikor van kedvem csinálni valamit, és gyorsan el is múlik.


Mit tegyek?


Általában halálvágyam van meg satöbbi, és olyankor komolyan is gondolom, de most jól érzem magam.


Hogy tartsam meg?


Elég hülyén hangzik 15 éves gyerektől, de máshogy nem tudom elmondani mi a problémám.



2015. jan. 4. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:

ismerős a dolog...

sehogy, imádkozz, hogy szerencséd legyen sokáig, aztán előbb utóbb 1-2 rossz dologtól már nem fogsz úgy megzuhanni.

csak mindig csinálj vmit ami leköt és ne lovagolj annyit a többin.

2015. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az edzéstől a "kedve" mindenkinek elemgy valamikor egy bizonyos ponton. A lényege, hogy fegyelmet tanít. Megtartani a pillanatnyi lelkesedést nem lehet, egyszerűen rá kell venned magad, hogy akkor is csináld, ha épp nincvs kedved vagy nem alkalmas. És ezt szigorúan kell érteni. Az edzés kihagyására minimum egy temetésen való részvétel lehet megfelelő kifogás.


Egy idő után rutinná válik, megtanulod, hogy nem az van, amihez kedved van, hanem ami kell mert szükséges és jó. Ennyit tudok tanácsolni.

2015. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"de amint összeveszek valakivel vagy nem jön össze valami magamba fordulok és megint megy az önsajnáltatás, hogy jajj milyen nyomorék vagyok stb."


Amikor összeveszel valakivel nem feltétlenül te vagy a hibás. Ha nem sikerül valami akkor nem kell elkeseredni majd legközelebb máshogy fogsz hozzákezdeni, rutinosabb leszel. A hibákból csak tanulni lehet.

Az edzés az jó! Tarts ki mellette.

2015. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes számon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról, fülkéből is.
2015. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem valószínű, de kösz
2015. jan. 6. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez segített: [link]
2015. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hallgass vidám zenéket! Hidd el, volt egy időszakom, mikor nagyon depressziós voltam, egyszer azt mondtam magamnak: "elegem van már ebből! Mostantól happy számokat hallgatok!"-így is tettem, és határozottan segített. Aztán, ha olyanok jutnak eszedbe, hogy: "elegem van az életből".. -akkor tegyél úgy, mintha ez nem te lennél, és mondd azt utána:"Nem, az élet nem csak negatív oldalú, minden rosszban van valami jó, amit feltétlen ki kell használni!"-lényeg, hogy azt az éned, amelyik negatív, úgymond mérsékeld. Nézd mindennek a jó oldalát, viszont inkább reálisan higgy a dolgokban
2015. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!