Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mikor lehet már az ember...

Füst a levegőbe kérdése:

Mikor lehet már az ember öngyilkos?

Figyelt kérdés
Elég volt ... én bírtam a legtovább pszichózisom van és nagyon-nagyon-nagyon-nagyon ... nagyon nagyon nagyon súlyós depreszióm. Vannak jobb rosszabb napjaim inkább rosszabbak nem nagyon hiszem hogy meggyógyulok és ha meg is már anyi kárt okoztam magamnak. Nme tudok aludni beszélgetni (félős vagyok és nem tudok az emberek szemébe nézni) enni tanulni ... 12-edikes vagyok megfogok bukni érettségin és ha igen mi lesz belőlem? Hogy mi az a pszichózis: [link] ... Tudom hogy ki kéne beszélnem magamból de hogyan ha nem érzek semmit ... hogyan is halhatnék meg ha még sohase éltem?

2015. jan. 17. 17:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"hogyan is halhatnék meg ha még sohase éltem?"


Hümm...

Ez azért rávilágít valamire: hogy - praktikusan nézve - most vagy halott.

Innentől viszont új kérdés áll elő: hogyan halhat meg egy halott?

És a válasz adja magát: ha életre kel.

Helyes a válasz?


"12-edikes vagyok megfogok bukni érettségin és ha igen mi lesz belőlem?"

Nomost, az érettségit később is le lehet tenni (ha nem vagy eleve alkalmatlan az érettségire, de szerintem itt most nem erről van szó), de végső soron azért érettségi nélkül is remekül boldogulnak emberkék.

2015. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!