Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet leélni magányosan...

Hogyan lehet leélni magányosan egy egész életet?

Figyelt kérdés

Ismertek ilyen embereket?

Nagyon komolyan foglalkoztat ez, nagyon félek, hogy így kell élnem.Ez igy nagyon szomorú, és egy életen át igy, ebbe iszonyatos még belegondolni is.

Ok, hogy munka, hobbi meg baratok, de , hogy békéljek meg?


2015. márc. 21. 12:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%
Öregen és mostmár magányosan azt mondom, nem az a lényeg, hogy valaki szeressen. Hanem hogy valakit te szerethess.
2015. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Bárcsak olyan lehetnék, akit ez nem zavar.De én nagyon szarul vagyok tole.Fogalmam sincs mit kezdjek az életemmel.
2015. márc. 24. 08:20
 13/23 anonim ***** válasza:
78%
Ha magányosan kell leélni az életedet, akkor Game Over. Mindenki tudja, hogy az ember társas lény és szó szerint függő a szeretettől. Enélkül "éhenhal". Megoldás, társat kell keresni és ha találsz olyat, aki imád téged, akkor probléma megoldva. Csak arra figyelj, hogy mindig mindent adj meg neki, hogy tényleg szeressen, mert ahogy észrevettem, csak akkor törődnek az emberrel, ha van miért. Ha elég értékes az illető és elég sok mindent felmutatott az életében, akkor nem hagyhatják magára. Csak még mindig rejtély, hogy miként lehet elérni, hogy minél hamarabb szeretve legyen az, aki szociálisan sérült, mert egész életében ki volt közösítve...
2015. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Én még fiatal vagyok, de van, hogy egy hónapig nem beszélek senkivel se jóformán, maximum ha vásárolok a pénztárban két szó és ennyi. Egyszerűen jobban esik így élni. Megélhetést simán össze lehet pokerezni, még jóval többet is, szóval ilyen téren nincs gondom.

Szabadidőmben netezgetek és olvasgatok 90%-ban. Lehet pár év múlva megunom és megpróbálok Dan Bilzerian nyomdokaiba lépni, majd még elválik.

2015. márc. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Szívesen barátkoznék, várom az üzenetet privátban.


F/29, Budapest.

2015. márc. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
16%
Jőjjetek én hozzám mindnyájan, akik megfáradtatok és megterheltettetek, és én megnyugosztlak titeket. Vegyétek föl magatokra az én igámat, és tanuljátok meg tőlem, hogy én szelid és alázatos szívű vagyok: és nyugalmat találtok a ti lelkeiteknek. Mert az én igám gyönyörűséges, és az én terhem könnyű. Máté 11,28-30.
2015. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Na ez fájt. :D
2015. márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
30%

előző!


ordítotok a mágány kínjától, de Jézus szeretete és segítő keze nem kell?


ez olyan mint amikor a szomjazó ember ellöki magától a vízzel teli poharat.

2015. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
76%
Istenhez és Jézushoz nem lehet odabújni, nem ölel át, nem ad csókot, semmi fizikai támaszt nem ad, hiába tökéletesek. Továbbá eddig olyanokkal találkoztam, hogy aki hirdette őket, képmutató volt és gonosz. Ha Isten tényleg tökéletes, akkor nem várja el az emberektől, hogy imádkozzanak, hanem csak annyit, hogy éljenek boldogan úgy, ahogy nekik jólesik.
2015. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

" éljenek boldogan úgy, ahogy nekik jólesik"


na, pont ezzel van a baj !

2015. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!