Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet leélni magányosan...

Hogyan lehet leélni magányosan egy egész életet?

Figyelt kérdés

Ismertek ilyen embereket?

Nagyon komolyan foglalkoztat ez, nagyon félek, hogy így kell élnem.Ez igy nagyon szomorú, és egy életen át igy, ebbe iszonyatos még belegondolni is.

Ok, hogy munka, hobbi meg baratok, de , hogy békéljek meg?


2015. márc. 21. 12:50
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Kicsit irigylem azokat, akik jól elvannak így is.Bár egy ideig én is igy voltam.Az életem azzal telt/telik, hogy dolgozom, aztan netezek, olvasgatok, filmezek.Van egy pár baratnom, de ritkán talalkozunk, ami értheto, hisz megvan a maguk élete.

Csak, ha belegondolok, hogy évtizedekig igy fog telni az életem, nagyon elszomorít.

2015. márc. 25. 14:47
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
aqer hittan óra egy másik oldalon van. :D Hinni lehet a dajkamesékben de ne akard másra ráerőltetni.
2015. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező,mind egyedül vagyunk.

Addig kellünk valakinek még van valami hasznuk belőlünk.

Amint mindenedet elveszítettél,akkor magadra maradtál.


Ha még egy ideig jól mennek a dolgok,akkor is mindig jön egy új,egy jobb,egy más,de nem is kell,hogy jobb legyen,elég ha csak más...


Ha van valami,ami leköt,boldoggá tesz,egy hobbi,akkor könnyű dolgod lesz.

A társfüggőknek nehezebb...

2019. szept. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!