Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki segítsen. Öngyilkos...

Valaki segítsen. Öngyilkos akarok lenni?

Figyelt kérdés
Nem látok már más kiutat. El akartam menni a pszichiátriára, de lebeszéltek róla. Az utolsó ember akit szerettem elhagyott. Nincs senkim. Nem tudok semmi jó dologra gondolni mert semmim és senkim nincs. Nagyon rosszul is élek. Semmi sem megy, bármibe kezdek bele ott hagyom mert nem tudom csinálni. Nem megy ez az élet. Annyira utálom magam amiért ilyennek kellett születnem. :(
2015. márc. 30. 11:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, tudsz-e angolul, illetve hogyan állsz az animekkel, de ez nagyon jó:

Sayonara Zetsubou Sensei

Egy tanárról szól, aki annyira a padlón érzi magát, hogy öngyilkos akar lenni. Általánosságban mindent negatívan lát, és mindig a legrosszabbat feltételezi mindenről. Ennek ellenére mások életét mégis valahogy sikerül rendbe hozni, vagy boldoggá tenni őket(akaratlanul, tegyük hozzá).

Jó kis vígjáték.

2015. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Olvass sokat! Én ha ilyen rossz helyzetben lennék, mint te, "beköltöznék" a könyvtárba.
2015. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!