Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az animések között...

Miért van az animések között annyi magányos és szerencsétlen ember?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 3. 11:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Oké!
2015. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
2015. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Senki ne kövezzen meg ezért, és ne vegyétek magatokra azt, amit írni fogok, mivel mindenkinek megvan a saját ízlése, saját nézetei, véleménye: Személy szerint undorodom az anime-től, és elképzelni sem tudom, hogy lehet élvezni, mivel nekem szimplán a szerkesztettségüknél fogva
2015. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Előző vagyok, véletlenül küldtem el a választ félkészen :D ... Naszoval az egész struktúrával bajom van, de ezért nem ítélek el senkit, és semmit, csak szimplán nem tetszik :) senki ne sértődjön meg ezen, csak saját vélemény. Akik maganyosak az anime miatt, azok csak azért azok, mivel nem keresnek hasonló anime kedvelő embereket, addig ne várjanak semmit, míg nem tesznek ellene :) mondom én zeneb*zi akit senki nem ért meg :D
2015. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!