Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gondoltál már az öngyilkosságr...

Gondoltál már az öngyilkosságra mint megoldás?

Figyelt kérdés

Megfelelō egy igen vagy egy nem is:)

De ha valaki le szeretné írni,hogy õ mire gondolt azt is szívesen elolvasom!



2015. jún. 8. 09:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Igen. Nem is egyszer. Volt, hogy azért, mert elviselhetetlennek éreztem a fájdalmat, és volt, hogy azért, mert hirtelen összeomlott az életemben minden, amit előtte felépítettem (pedig pont előtte voltam a legteljesebb), és így már értelmetlennek tűnt az egész. Gondoltam rá, hogy szimplán új életet kezdek, elköltözök stb, de rájöttem, hogy nem akarok - egyszerűen csak a régi, teljes életemet akarom vissza.

De egyszer sem próbálkoztam öngyilkossággal, hanem ERŐS MARADTAM, és újra felépítettem, ami összedőlt. Minden változik, és jó irányba is.

2015. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább az emberiség számára megoldás, mert a Földnek ennyivel is kevesebb is embert kell cipelnie a hátán. Viszont én biztos nem csinálnám szerintem nincsen elkeseredettebb cselekedet mint saját magunk életének véget vetni. De tőlem mindenki azt csinál amit akar ha ebben látja a megoldást kívánom hogy kezet foghasson Istennel én viszont inkább megvárom hogy ő maga szólítson magához :).
2015. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Sokszor... Egyszer meg is probaltam, de nem akartam igazan meghalni, viszont itt maradni se. De itt vagyok es nem jobb semmi pedig eltelt lassan 2 ev. Megtanultam elviselni magamat, azt amit magam kore teremtettem. Ez van.
2015. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Igen. Sokat.
2015. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen de azért örülök, hogy élek. És megtanultam, hogy egy másik ember miatt akár rossz, akár jó értelemben nem érdemes.
2015. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Gondoltam. Sokszor még eszembe jut manapság, de nem tenném meg. Inkább elviselem a sok sz**rt ami körülöttem van, még akkor is ha ez nagy veszteségekkel jár.. Korábban is ez jutott mindig eszembe: Mi van ha később jó lesz? Mert a jelen, az egy adott pillanat minden másodpercben. A jelen lehet rossz évekig is, de nem tudhatod hogyan alakul az életed. Nagyon sok jót dobtam volna el magamtól, ha akkor megteszem.
2015. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2015. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Atomkakas ***** válasza:

Volt egy keresztény vallás (Kathar) a 10. században: Az alapelvük az volt hogy a földi életet a Sátán teremtette! vagyis ez a világ rossz! A Vikipédiában lehet olvasni róla! Krisztus ezt mondta:" aki belátja hogy e világ rossz, és úgy hal meg: vissza térhet a jó istenhez!" De ezt törölték a bibliából..

Már csak a feleségem az aki vissza adja és nem él vissza az "önzetlen nagyravágyásomal" De már egészségügyileg megrokkantam: alig tudok adni. Ha ő meghal biztosan megteszem! :)

2015. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Hali. Én is megakartam már ölni magam de nem tettem. Vágtam magam mert elvesztettem azt akit mindenkinél jobban szeretek.. De néha most is gondolok rá mert egyszerűen nem boldogulok hiába teszek meg mindent
2015. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!