Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meghaltak a szüleim nagyon...

Péter Sztojka kérdése:

Meghaltak a szüleim nagyon hiányoznak mit tegyek, hogy egy kicsit is ne rájuk gondoljak?

Figyelt kérdés
11Éves vagyok és sajnos meghaltak a szüleim apukám 1éve motorbalesetben anyukám pedig 1hónapja rákban.Jelenleg a mamámékkal élek testvérem nincs.Rengeteget vagyok az utcán és mindig a játszótéren vagyok.Amikor a barátaimért mennek a szülei annyira szomorú vagyok,hogy értem senki nem jön.Most is könnyes szemmel írom ezeket a sorokat.Iskolában csakis azért tanulok rengeteget,hogy tudjam,hogy büszkék legyenek rám,de sokszor dolgozat közben a szüleimre tudok csak gondolni és ezért elfelejtem amit tanultam.Nem tudnátok valamit amivel eltudnám felejteni a szüleimet legalább egy kis időre? Múltkor apukámmal álmodtam,hogy elmentünk ketten mozizni eggyet és úgy örültem,de amikor reggel felkeltem annyira szomorú voltam
2015. júl. 20. 02:06
1 2
 11/12 anonim válasza:
Tudom, régebbi kérdés, de azt hiszem, ez nem lehet idejét múlt. Próbálj magadra koncentrálni. Ha szeretsz kézilabdázni, járj. Nehogy mások szabják meg, hogy mit csinálsz! Próbáld azokat a dolgokat csinálni, amiket szeretsz. A barátok is nagyon sokat segítenek. Legyél kedves, segítőkész és közvetlen, hidd el így nagyon jó barátaid lesznek. Remélem már nem gondolsz állandóan rájuk. Ők ott lesznek neked Örökre, ha nem is látod. Kitartást!! :)
2017. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
[link] nézd neg és jobb kedved lesz ,részvétem!
2018. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!