Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet elfogadni hogy a...

Hogy lehet elfogadni hogy a betegségem miatt nem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és 1 nemi szervi szemölcsöm van amit nem tudom hogy szedtem össze mert nem élek nemi életet.


1 éve voltunk dokinál és felírt mindenféle kenceficét hogy jöjjünk 1 hónap múlva, de semmit nem használ.


Hogy lehet elfogadni hogy nem lehet barátnőm? :(


Mert mindig azzal nyugtatom magam hogy emiatt úgysem lehet..


2015. aug. 22. 00:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az orvosok azok hülyék,semmit se tudnak,meg idöpontkérés meg stb,ozt vársz a semmire..én magamnak vékony cigi csikel elégettem,mert a kenöcsök nem használtak..
2015. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Ez hülyeség elégetni mert rákot okozhat..
2015. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Aki emiatt nem jön veled össze, azzal nem is érdemes járni szerintem. Azt valószínűleg nem te magad érdekled, hanem a tested. Ha valaki veled akar lenni, ne csak akkor legyen, mikor minden tökéletes.

Egyébként nekem is van olyan problémám, amitől azt hittem, sosem lesz barátom, mert egy normális srác nem égeti magát ilyen csajjal. Aztán eszembe jutott, hogy az a srác, aki emiatt kerül, emberileg nem lehet valami jó, szóval én is kerülném.

Meg szerintem 16 évesen még le se kell feküdnöd senkivel. Fiatal vagy. Aztán lehet, mire oda kerül a sor, el is múlik.

2015. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ma 16:06


milyen rákot? menj már fa..zomba

2015. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Ha szemölcsöt ilyen "okos" módszerrel szedik le az rákot okozhat..
2015. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Remélem csak az orvosok kapnak rákot amiért kimerik magukat jelenteni azoknak,ozt semmit nem tudnak csicska ge..ik..Pénzlehuzás,hulladék gyógyszerek..Alternativ módszerek a jók..
2015. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ. :)


Persze nem 16 évesen szeretném csinálni. :D

Amúgy én is gondolkodtam azon hogy előny is lehet mint annak a putyinnak mert növeli a térfogatot. :D


Hú leégetni nem fogom...:D Azelőtt elájulnék mielőtt meg gyújtanám a csikket..:D


Amúgy lehet tényleg igaz hogy ha valaki ezért hagyna el akkor az nem is szerelmes. :)

2015. aug. 22. 21:01
 18/18 anonim ***** válasza:
ötös vagyok, csak pár hétig ma 2 hónapig
2015. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!