Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van kiút? ( dadogok több lent )

Van kiút? ( dadogok több lent )

Figyelt kérdés

20 éves vagyok 6 éves kórom óta dadogok mindig szekáltak az iskolába .

Most már felnöttem és ugy érzem nem fogadnak el az emberek vannak barátaim akiket nem zavar .

De most már vágyom a szerelemre szeretni akarok és azt akarim ,hogy szeresen egy lány .

Eddig randiztam sokszor és az első randi után nem akartak találkozni mikor úri ember voltam én fizettem moziba ,vacsorát stb .

Mikor adok is magara jó ruhákba járok elvileg jóképű is vagyok tudom nem minden a külső de jó szìvem is van kedved vagyok .

És a sok negativ vissza jelzéstől nagyon mély gödörbe kerültem már nincs kedvem semmihez nem szeretek emberek közé menni pedig régen már alig vártam ,hogy felkeljek és emberek közé mennyek sokat utaztam meg stb.

Hogy tudnék kierülni ebből ?

Ha raktam kivüli dadogó is volt így annak szivesenen meghalgatom a véleményét


2015. aug. 23. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Van.


Logopédus mit mondott neked? mitől, melyik részen milyen intenzítással van a görcskészséged, és hogy oldod napi szinten a gyakorlásokkal?


Vagy semmit nem csinálsz?

2015. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Logopédushoz 3 évig jártam 6 -9 éves korig meg pszichológushoz is jártam 8 évig de nem lett jobb mikor a családal beszélek akkor alig dadogok de ha idegennel akkor nagyon ha valakit már ismerek akkor csak pár szóba dadogok
2015. aug. 23. 23:23
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem kezd el járni újra logopédushoz vagy valami terápiára ami segíthet ez ügyben, hátha most nagyobb haszna lesz mint anno


amúgy szerintem ez nem olyan hűű de nagy probléma

biztos fogsz találni olyan lányt aki ezt elfogadja :)

2015. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!