Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért útál mindenki?

Miért útál mindenki?

Figyelt kérdés
Szerintem senkinek nem hiányoznák ha öngyilkos lennék. Nem az a kérdés hogy megteszem-e hanem az hogy mikor, ez már el van döntve.

2015. szept. 22. 18:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy az én életem és nem másé, de az ember egymaga mit ér? Ráadásul még az a lány akit a legjobban szerettem az is elhagyott.
2015. szept. 23. 14:01
 12/18 A kérdező kommentje:
De pont ezt mondom. Gyenge vagyok az élethez, mert nincs senkim. Ha csak az a lány szeretne már nem tenném meg, ha hiányoznék neki. De egy hülye vallás miatt elveszítettem, apámat sohase láttam, anyám egy elmebeteg, a régi barátaim útálnak. Nincs senkim.
2015. szept. 23. 14:06
 13/18 anonim ***** válasza:

nagyon sz*r lehet neked ez a helyzet, de mások bántásai miatt nem éri meg magadat hibáztatni. ezért értelmetlen lenne az öngyilkosságod.

tipikus probléma, hogy valakit elhagy a barátnője, más is megéli úgyanezt, még a legszerencsésebb emberek is járhatnak így, ezért ez nem jo indok:)

2015. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
kérdéses az is, hogy szoktál-e ismerkedni normálisabb, rendesebb emberekkel? ha csak néhány ember miatt ráfogod a helyzetedre, hogy "mindenki utál", annak nincs értelme, pl. én magányos voltam régebben, és amikor olyan emberekkel foglalkoztam, akik szemetek voltak, akkor nagyon rossz szemmel tekintettem a "világra", de rájöttem, hogy az nem csak belölük áll.
2015. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Jó hanyagoljuk ezt a témát. Inkább azt írjátok le hogy hogy lehetek úgy öngyilkos hogy tutira belehaljak.
2015. szept. 23. 21:04
 16/18 anonim ***** válasza:
Az élet szart sem ér! Sajnos aki szar sorsba születik, az ugyanolyan gusztustalan életet is fog majd élni. Hiába próbálsz változtatni, az élet mindig korrigálni fogja önmagát, így mindig csak a kudarc lesz a ''jutalom'' én dupla annyi idős vagyok mint te, ugyanolyan mocsokból jövök szintén, és tapasztalatból tudom,hogy aki így nől fel,annak soha nem lehet boldog élete... Lehet itt írni a demagógiákat, meg az unalomig ismételt közhelyeket, hogy ''ne add fel'', de úgysem változnak a dolgok...
2015. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
És a másik ami még ront az amúgyis szar helyzetemen, az hogy a mamám (már meghalt) meg anyám testvére a bankból még úgy 2010 körül 3 millió ft kölcsönt vettek fel, amit máig senki nem fizetett és a házra terhelték és most úgy van hogy elvileg ki fognak lakoltatni, úgyhogy a jövőm tényleg eny nulla lessz. Tanulni sincs kedvem, pedik 8.-as vagyok és már azt kérdezgetik hogy hol fogok továbbtanulni.
2015. szept. 29. 20:56
 18/18 anonim ***** válasza:

én nem láttam olyan forumot, ahol csak unalmas közhelyeket írogattak volna:DD

megszoktam érteni azokat, akik nem akarnak változtatni a sorsukon, puszta "kitartással" is, miközben az ember nem egészen látja át a lehetőségeit, tényleg nem ér el túl sokat.

2015. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!