Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Anotalkról, vagy hasonló...

Anotalkról, vagy hasonló oldalakról vélemény?

Figyelt kérdés
Elsősorban azokhoz szól a kérdésem, akik viszonylag hosszabb ideje használják ezt az oldalt. Milyen arányban vannak ott olyan emberek, akikkel komolyabb dolgokról is lehet beszélgetni? Pár alkalommal használtam, de nem voltam annyira elájulva tőle. Elsősorban tizenéves lányokat dobott a gép, akikkel nem volt közös érdeklődésünk. Érdemes lehet még próbálkoznom? Ha nem, akkor van olyan oldal, ami alkalmasabb lenne számomra? 22/f

2015. nov. 14. 20:54
1 2
 11/11 GeraHUN15 válasza:

Megjegyzés képpen elfelejtettem írni, hogy nagy valószínűséggel vannak ékezet hibak, helyesírási hibák a mondataimban, viszont vegyétek figyelembe, hogy mikor ezt írom akkor hajnali 3 van, a fáradság engem is elkap.

További szép napot mindenkinek ali esetleg még ide tévedne.

2018. júl. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!