Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy éljek így? Nem tudom mit...

Hogy éljek így? Nem tudom mit tegyek!

Figyelt kérdés
Sziasztok! A suliban elterjedt rolam egy pletyka... kb. Egy éve küldtem egy fiúnak olyan képet amin melltartó ba vagyok.. es az a srac most meg fenyegetett hogy kuldjek neki még, vagy ha nem, akkor elküldi sok ember nek a kepeimet... es igy is tett... most vannak az osztálytársaim... fele fiu.. es nagyon bantanak engem emiatt... tudom hogy reszben az en hibam is...de ugy gondolom hogy ez csak ram tartozik... senki másra nem.... van egy srác az osztályban aki a legjobban bánt engem... inkabb szavakkal... nem cigo... de nagyon barna boru... es nemtudom mar mit szoljak be neki... anyámat folyton szidja... es már nemtudom mit csinaljak... lehet az ongyilkossag lenne a.legjobb... mmert mar mindenki utál... de nem akarom hulye lenni... de annyira elegem van...és ez fáj a legjobban.. meg még sorolhatnám.... facebookot is akarnak csinálni a kepeimmel.... nemtudomnmit kene tennem... kérlek segítsetek!!!! Mit szóljak be neki??:oo FONTOOS!!! (Bocsi a helyesírási hibákért!!://)

2015. nov. 19. 17:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
szerintem mondj el mindent a szüleidnek,hogy segitsenek neked leállitani az illetöt.Lehet kicsit ciki lessz de legalább befejezik,és ezentul senkinek ne küld ilyen jellegü képeket mert igenis vissza élhetnek vele.
2015. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ja és az öngyilkosság gondolatát is felejtsd el,fiatal vagy még nagyon.Azza ha beszolsz neki csak rosszab lessz a helyzet.
2015. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%
Küldd el nekem is.Nem mutatom meg senkinek ígérem....
2015. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Apukám 2 éve meghalt... anyummal rossz a kapcsolatom...senkire nem szamithatok... csak a sulis pszichológusunkra.. meg egy legjobb barátnőmre..:(
2015. nov. 19. 17:30
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha a képeiddel facebook profilt csinálnak az nem hiszem hogy törvényes.Fordulj a rendőrséghez.Ott is vannak hölgyek akikkel esetleg tudsz beszélni.
2015. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

amúgy az ilyen kötekedőknek pont tökéletes alany vagy,mert így kiakadsz

egyszerűen le kell szarni az ilyeneket vagy mosolyogni,nem beszólogatni,azzal semmire nem mész még ha nagyon szellemes is

2015. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Verj bele a fejébe egy tisztességeset..simán pofán vágnám a helyedbe mindkét pasit...de úgy hogy lássa az egész osztály.
2015. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ilyen jellegű visszaélés esetén szerintem is az lenne a leghelyesebb, ha a rendőrséghez fordulnál. Menj be a legközelebbi városi rendőrkapitányságra és mondd meg, hogy egy női rendőrrel szeretnél beszélni, mert feljelentést szeretnél tenni zsarolással és internetes visszaéléssel kapcsolatban. Bűntudatod semmiképpenen ne legyen, mert Te nem tettél semmi olyasmit, ami bűncselekménynek minősülne, ez teljesen biztos. Az, hogy elküldted a képet egy valakinek, aki tetszett Neked még teljesen normális, az nem normális hogy az illető visszaélt a bizalmaddal. Az iskolapszichológust mindezek mellett feltétlenül keresd meg s tőle is kérj tanácsot ill. kérd meg, hogy avatkozzon be a problémák elhárításának érdekében, beszéljen a szóban forgó fiúval, a történet többi résztvevőjével és ha kell a tanárokkal is. De mondom, szerintem ezen a szinten ez már rendőrségi ügy, tehát a rendőrségen próbálj meg segítséget kérni. Az öngyilkosság semmiképpenen nem jó megoldás, a legrosszabb ami történhet és nem old meg semmit sem. Gondolj csak bele, hogy mi van ha nem sikerül és egy egész életre szólóan megnyomorítod magad. Tolókocsiban ülve aztán már tényleg elég beszűkült lehetőségeid lesznek. Fel a fejjel, szedd össze magad, ügyes vagy, okos és bátor, meg fogod tudni ezt normális módon oldani! Abból amit leírtál és ahogy írtad az látszik, hogy teljesen normális és értelmes vagy, hidd el nem lesz semmi baj, kérj bátran segítséget a rendőrségen vagy az iskolapszichológustól, segíteni fognak! :-)
2015. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálam mindig az vált be, hogy levegőnek néztem és SOHA SEMMIT nem reagáltam. Előbb utóbb ráunnak, mert nem tápláltam a témát a dühömmel. Ha üres felületre feccőlnek amiről nincs semmi reakció megunják. Ehhez póker arc és fakírság kell. Öngyilkos ne legyél, előbb éri meg akkor ott hagyni azt a sulit, ne legyél buta. :)
2015. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legyél a csajom.Iskolába se kell járnod!
2015. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!