Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy éljek így? Nem tudom mit...

Hogy éljek így? Nem tudom mit tegyek!

Figyelt kérdés
Sziasztok! A suliban elterjedt rolam egy pletyka... kb. Egy éve küldtem egy fiúnak olyan képet amin melltartó ba vagyok.. es az a srac most meg fenyegetett hogy kuldjek neki még, vagy ha nem, akkor elküldi sok ember nek a kepeimet... es igy is tett... most vannak az osztálytársaim... fele fiu.. es nagyon bantanak engem emiatt... tudom hogy reszben az en hibam is...de ugy gondolom hogy ez csak ram tartozik... senki másra nem.... van egy srác az osztályban aki a legjobban bánt engem... inkabb szavakkal... nem cigo... de nagyon barna boru... es nemtudom mar mit szoljak be neki... anyámat folyton szidja... es már nemtudom mit csinaljak... lehet az ongyilkossag lenne a.legjobb... mmert mar mindenki utál... de nem akarom hulye lenni... de annyira elegem van...és ez fáj a legjobban.. meg még sorolhatnám.... facebookot is akarnak csinálni a kepeimmel.... nemtudomnmit kene tennem... kérlek segítsetek!!!! Mit szóljak be neki??:oo FONTOOS!!! (Bocsi a helyesírási hibákért!!://)

2015. nov. 19. 17:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
LEgközelebb majd okosabb leszel, kis pitsa! Normális csajnak eszébe sem jut idegeneknek félpucér képeket küldözgetni. Hát, te a buta kategóriába tartozol :D
2015. nov. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A Pszihologusom szerint ezzel akarom kiélni ezt a helyzetet.. Miután apu meghalt, azota lettem ilyen.. A Rosszakaróknak üzenem, hogy aki nem tudja átélni milyen az mikor elveszíti az édesapját, az inkább fogja be!😢😢😖😖😔😔
2015. nov. 23. 16:08
 13/13 anonim ***** válasza:
és még milyen dolgokkal élted ki magad?
2015. nov. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!