Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Van más kiút?

Mit tegyek? Van más kiút?

Figyelt kérdés
Minden nap szembesülök azzal hogy mindenki szarik rám. Az elmúlt 4 hónapban folyamatosan csalódtam azokban az emberekben akiket egykor barátaimnak nevezhettem. Egész eddigi életemet egyedül éltem le, nem volt senkim, nem foglalkozott velem senki csak arra voltam jó hogy kihasználjanak. Mindig amit szerettem volna elérni és lendíthetett volna az életemen pozitív irányba elbukott. Nem rég megismerkedtem valakivel akiről úgy éreztem hogy ennyi év után foglalkozik velem, amikor a találkozás jön szóba azonban mindig lemondja, értem én hogy elfoglalt meg messze van de én mennék és csak egy kis időt kérek. Sokszor azon gondolkozom hogy ha valóban érdeklődne irántam akkor szakítana rám időt. Lassan kezdek megbolondulni a folytonos csalódottságtól és magánytól. Minden este azon gondolkodom hogy én miért nem lehetek boldog? Miért kell ezt átélnem? Véget szeretnék vetni az egésznek végre.

2015. nov. 20. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. nov. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lényegtelen, több mint kellene, nem szeretném ha a kor befolyásolná de 20 fölött
2015. nov. 21. 00:03
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
mozdulj ki, változtass környezetet, költözz el máshová...zökkenj ki valahogy a mindennapokból!
2015. nov. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust, nézz vígjátékokat, olvass könyveket, akár regényt, akár ebben a témában, kezdj bele egy új sportba, hobbiba, akármibe.
2015. nov. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Minden erőmmel ezen voltam jó ideig, semmi nem változott, néha csak rosszabb lett
2015. nov. 21. 00:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Nőd se volt még soha?
2015. nov. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 *Nekomimi* ***** válasza:

Ti akik "osztjátok" az észt olyasmikkel, hogy menjen emberek közé, nézzen vígjátékokat - gondolom egyáltalán nem tudjátok átérezni a dolgot.

Ez az egész nem épp ilyen egyszerű.



Nézd, kedves kérdező... Nem tudom, hogy mit is írhatnék. Ez a rohadt élet sajnos néhányunkkal ilyen ocsmányul bánik...

Viszont annyit mondhatok, hogy sajnos nem érdekled annyira, hogy találkozzatok.


Bár, a találkozás sem jelent semmit...

Hiába történik meg, az egyik fél egy idő után elhidegül.


Ha az a személy, akivel szeretnél találkozni távol él tőled, akkor hagyd.


Áhh, nem tudom... Vannak esetek, amikor bejön a dolog és happy end a vége, de lássuk be - ritka.

Legtöbbször a távolság tönkretesz mindent...

2015. nov. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 *Nekomimi* ***** válasza:

Hoppá, bocsi. Most olvastam el figyelmesebben és észrevettem a " értem én hogy elfoglalt meg messze van " mondatot.

Szóval akkor tényleg távol él... Hagyd...

2015. nov. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom de már annyi szemetet olvastam itt gykn 'hogy milyen unalmas és szánalmas az életem' kérdést hogy néha agyfaszt kapok az ilyenektől...Komolyan,ilyenkor gondolkozzon el az illető hogy mikor ezeket gondolja és csak egyfolytában ezen morfondírozik, egyes emberek pl. Afrikában az éhezők ennyivel is amit a kérdezőknek megadott ebben a nyomorult világban, annak még annak is elég lenne.Szóval inkább gondolkozz el a "számodra"reménytelen élet fogalmával rendesen, oké? ;)
2015. nov. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A szervezeted oxigénhiányos állapota okozza ezt. Az agy bizonyos területeit érinti legfőképpen az oxigénhiány. Ezért megtompul, nem képes helyesen feldolgozni a beérkező információkat, egyre többet téveszt. De te ezt úgy éled meg, mintha mások akarnának szándékosan kicseszni veled.

De az öngyilkosság is csak fél megoldás! Mert a halálodból is visszahozhatnak, és elölről kezdheted a nyomorgást. Az eutonáziát a világon minden népcsoport elveti és ellenzi.

2015. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!