Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg fogok őrülni ha kiköltözök...

Meg fogok őrülni ha kiköltözök egy erdőbe egyedül, és nem akarok emberekkel kapcsolatba lépni? :D

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 16:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szerintem meg boldog lennél. Vágj bele! De ne úgy bele az erdőbe,mert ott nem élsz meg fakérgen.

Hanem veszel egy szomszédmentes világvégi lepukkant tanyát kúttal- árammal, és elkezdesz ültetgetni ,csirkét nevelni stb . Most volt egy Marsos film ,Matt Damon megélt csak szarral trágyázott krumplin benne több száz napig :) Szóval nincs akadály.

2016. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet igy élni.Én amikor külföldön dolgoztam évekig nem volt senki akivel kommunikálhattam.Ettől függetlenül elvoltam. :-)
2016. febr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 turatura válasza:
59%

Vegyük sorra.

1. Ha komoly a szándék, tartós és végiggondolt, akkor már most sem vagy normális.

2. Nincs föld tulajdonos nélkül, így fű-fa, bogyó, vad, fogyasztása lopás, orzás stb. Egy hét alatt vasvellával küldenének haza. Senkinek sincs joga más tulajdonában élni.

3. Közegészségügyi veszély lennél. Mosdás, ürítés, stb.

4. Anyu-Apu, kistesó hajadnál fogva vinne haza.

5. Az erdő nem falomb és madárfütty.

6. A fog nagyon tud fájni.


Szóval, tégy le róla.

2016. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

13-as jól összegezte a dolgokat.Nekem erre az ötletre az életveszély jutott eszembe legelőbb:ma olyan elvetemült emberállatok vannak,hogy előbb megölnek,aztán nézik meg a zsebeidet,hogy va-e nálad 200Ft.

Az erdő sem gazdátlan,az is valakinek a tulajdona,más tulajdonában pedig nem lehet lakni.Tehát,ha észrevesznek, rádviszik a rendőrséget. A rovarok míg alszol,belemásznak füledbe,orrodba,szemedbe,szóval nem egyszerű!

2016. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
melyik erdőbe mész? csak hogy tudjam...megyek én is veled. (én is szeretem a erdőket,igazi vén erdőkerülő vagyok.)Majd csak el leszünk valahogy(igazi grizzly adams)..Ketten könnyebben elriasszuk a medvét is .Amíg te fegyújtod benzinnel addig én lefújom gázspray vel meg nyakszirten vágom baseball ütővel ;-Đ Legalább a kaja is meglessz egy pár hónapra :-D..
2016. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már meg vagy....ha ilyen terved van.
2016. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
vicceltem :-D
2016. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is sokat foglalkoztat, már a házikómat tervezgetem. Én orvosnak készülök, úgyhogy gond megoldva :) Csak egyet kérek, ne a szomszédba költözz :D
2016. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én is megyek!De én a Paradicsomba akarok menni!!!
2016. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Mandy1408 ***** válasza:

Necces, de arra jó, hogy kiszakadsz egy picit a komfortzónádból és átértékeld az életed.

Nyilván tartósan nem igazán működne.

2016. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!