Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg fogok őrülni ha kiköltözök...

Meg fogok őrülni ha kiköltözök egy erdőbe egyedül, és nem akarok emberekkel kapcsolatba lépni? :D

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 16:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Egyik rokonom egy kisalföldi tanyán él egyedül. Ott is nőtt fel csak a hozzátartozói egy faluba költöztek. Ő évek óta jól elvan ott egyedül is. Erdő veszi körül, de van némi szántóföld is. Ásott és fúrt kútja van, tiszta vízzel. Rengeteg gyümölcsfa, méhkaptárak, mangalica, tojótyúkok, stb. Ha olyan rossz lenne ott akkor nem tervezném én is az olyan életmódot. Félig olyan helyen nőttem fel én is. További előnye a tiszta levegő és csend. A villanyon kívül a csekkfizetés ismeretlen neki. Nem nélkülözik semmiben, van LED TV-je, mobil internetje. Sokat szokott a világban csavarogni, leginkább motorral.
2016. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Gyula1.0 válasza:
Az emberek szocializációs igénye eltérő. Mindannyiunk azzal az ösztönnel születik, hogy a hordához tartozás jó. Az emberektől tartósan eltávolodni rossz érzés. Csak az a kérdés, hogy kibe menyire erősen van ez az ösztön belekódolva.
2016. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem testvér nincs annál jobb.

Persze az erdőn lakás is gáz lehet mivel minden erdő magán v önkormányyati tulajdonban.Előfordulhat hogy meglepnek...

De mivel nincs pénzed arra hogy saját otthonod legyen és olyannyira elmérgesedett már a viszony a családban hogy már képtelen vagy velük egy fedél alatt lakni akkor nincs más megoldás csak az erdő.Azthiszem a rossz caládi kapcsolatok és a kényszerű évtizedes összezártság(kinyirja az életet) által az embereket is megutáljuk és földi életünk hátralévő részében már csak a magány az amire úgy igazából vágyunk.Igy van ez kérem... Sajnos ilyen az élet.

Mindenesetre legyen elegendő könyved hogy tudj olvasni :-) (tanulni)Könyv a legjobb szórakozás.

Engem a könyvek nagyon le tudnak kötni.Persze nem minden nyilván azok a témakörök ami általában érdekelnek.

2016. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
és válaszolva ne nem fogsz megőrülni épp ellenkezőleg metalálod a belső békédet nyugalmadat.
2016. febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
hulyeseg ez sztem, ennel még meghalni is jobb lenne.
2016. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!