Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van ilyen helyzetben?

Más is van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Van kapcsolatom, de barátaim nincsenek, mivel mindig rossz emberekkel barátkoztam és nem hagytam magam kihasználni így vége lett ezeknek. Jelenleg egyetemre járok, jóban vafyok emberekkel de senkivel sem annyira közeli a kapcsolatunk hogy bàrmit megosszak velük. Csak nekem hiányzik egy barát az életemből?
2016. febr. 4. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem csak neked.

Akárkivel beszélek, mindenki ilyeneket mond.

2016. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem pont ilyen helyzetben vagyok, de hasonlóban. Barátaim vannak, barátnőm/kapcsolatom nincs. Néha egy-két kisebb, szinte jelentéktelen dolgot megbeszélek velük, de mást nem, inkább magamban tartom. Néha felgyülemlik és elönt, de ez van. Ezek a dolgok magamban vannak a legjobb helyen. Barátok nem is lehetünk, mert ez csak a gyk, de ha van kedved beszélgetni Írj:) 18/F
2016. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sose voltak barátaim, mint ahogy nincsenek most sem.

Csak néhány ismerős, akikkel egy évben párszor ha találkozom. 28/F

2016. febr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok és ugyanebben a helyzetben. Barát van, egyetemre járok, ahol jóban vagyok a többiekkel, de amúgy semmi. Hova jársz amúgy? Én SZTE-re :)
2016. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ME
2016. febr. 6. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!