Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha nagyon magányos...

Mit tegyek, ha nagyon magányosnak érzem magam, pedig sosem vagyok az?

Figyelt kérdés
Rengeteg barátom van, sokszor megyünk szórakozni is suliban sem vagyok soha se egyedül családommal is minden rendben, de senkivel sem tudok mélyebb dolgokról beszélni. Interneten néha "ismerkedek" és rendkívül értelmes embereket találok de sajnos ez csak internet. Igénylem azt hogy valakivel "lelkizhessek" meg megbeszéjem az élet nagy dolgait szóval értitek. Nem csak azt hogy "nézd milyen a körömlakkom hát nem édi ez a szín?" Párkapcsolatom nincs azt se bánnám pedig...Emiatt egyedül érzem magam nagyon sokszor. Ha valami bánt nem igazán tudom kivel megbeszélni.17/L
2016. márc. 15. 22:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Írd ki a kérésedet, itt a Gyakorikédések oldalán, hogy lelki levelezőtársat keresel mélyebb dolgokkal kapcsotosan. Később, ha elmélyül a kapvsolat, akkor találkozhattok is. Próbálkozz, ne add fel. A nagyszámok törvénye alapján be fog jönni. Fel a fejjel. A párkapcsolatot meg ne erőltesd túlságosan, nehogybalul sülj9n el és fölöslegesen csalódj. Majd jön az magától. Jársz könyvtárba? Olvasgatsz ott? Ott is lehet értelmes kobakokkal találkozni.
2016. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
írj ha gondolod ;)
2016. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!