Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosságon gondolkozom,...

Öngyilkosságon gondolkozom, kétségbe vagyok esve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom,eléggé szánalmas ,hogy itt írom le ezeket.De annyira nehéz,annyira kilátástalannak látok mindent és nem látom ennek a végét.

Mindig labilis személyiségű lány voltam,ennek természetesen vannak okai (gyermekkorból hozott) Kissé művész lelkű.

Kevés önbizalommal rendelkezem,igazából nem látom magam reálisan és gyülölöm magam.

Kevésnek érzem magam ,mindenki mást többre tartok magamnál.Pedig valahol én is tudom,hogy nem vagyok csúnya,se buta,kedves vagyok másokhoz,könnyen kijövök emberekkel és vicces is tudok lenni,jó társaság vagyok.

Mégis sokszor szorongok,félek emberektől.Ez kívülről pedig ugye nem látszik,probálom kompenzálni nyitottsággal,kedvességgel.De belül minden egyes nap meg kell küzdenem magammal.

Az élet úgy hozta,hogy az elmúlt idöszak még nehezebb lesz számomra,a kapcsolatom véget ért egy ideje amit azóta se tudok feldolgozni.

Nem hiszem ,hogy szeretni fog még valaki valaha az életbe.Probálok ismerkedni,bár az utobbi azt sem ,de senkinél se érzek semmit,semmi különöset. Mérges vagyok magamra ,hogy még mindig a volt barátomért sírok és nem tudok egyszerüen túl lépni (6hónapja) Teljesen a rögeszmémmé vált,aminek semmi értelme.

Sajnos most kevés idö jutt társasági életre,sokat kell tanulnom.Ezáltal magányosnak és haszontalannak érzem magam.

A családi helyzetem pedig rettenetes.

Depressziossá váltam ,eltűnt az élet kedvem,nem értem hogy mi értelme lenne az életemnek,gyülölöm magam és az egész helyzetett.

Tanulnom kéne ,de nagyon nehéz koncentrálni.Folyamatos fizikai "fájdalmaim" is vannak,mellkas fájdalom,gyomorgörcs.

Illetve alvás problémáim is vannak.Nappal pedig

csak aludnék állandóan,a külvilágtól meg elzártam magam,ha keresnek nem igazán irok vissza,és így széppen lassan elfogynak az emberek is mellőlem(tudom ,hogy ezt magamnak köszönhetem) de egyszerűen nem tudok normális emberként funkcionálni. Probálok azért erőt venni magamon,találkozni emberekkel,csinálni a dolgaimat,eljárni sportolni,de ez mind csak szenvedés.

Pár héttem ezelött idegösszeomlást kaptam,beutaltak korházba is és gyógyszereket is kaptam (volt ez igy régebben is)

Voltak nehéz időszakaim mindig.

De ennyire soha.

Azt érzem,hogy nincs helyem a világba,nincs értelme az életemnek ,haszontalan vagyok és felesleges,egy senki.!!!

Pedig csak azt szeretném,hogy szeressenek.

Legjobb megoldásként csak az öngyilkosságot látom,de tudom ,hogy az gyenge,önző dolog.

De annyian voltak velem önzőek,annyian bántottak már.

Annyi mindent írnék még,de azt is köszönöm ha valaki ezt egyáltalán elolvassa és ad néhány tanácsot.

Elöre is köszönöm.

Sajnálom,ha hosszú és unalmas volt a mondandom,de annyira nehéz most.


21L



2016. ápr. 4. 21:48
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Szerintem meg mindenki magából indul ki,gratulálok hozzá hogy ezt ide még le is írtad,(bár azt hiszem nagyon okosnak akartál tűnni)

Egyrészt nem mindenki e célból ír a másiknak(én is írtam üzenetet,mégse akartam du*ni az illetővel)

Másrészt természetesen mindenhol vannak ilyen személyek,akiknek ez a szándékuk,nem csak a gykn,az egész világban.

De miért is lennék ennék a veszélynek kitéve?Alapból nem vagyok olyan fajta lány aki,ugrándozva boldogan repül be egy pasi ágyába(nem az volt a kérdésem cime:"hogy segitség kihasználnak"vagy "segítség hülye vagyok")

Egyszerűen azt érzem,hogy most megrekedtwm valahol,és nem vagyok érzelmileg ,lelkileg olyan stabil,hogy mindig felülkerekedjek ezeken,aminek nyilván van oka.

Azért mert irnak támogató jelleggel,miért kénne olyan helyzetbe kerülnöm hogy kijasználjanak?


A másik válaszolonak pedig, sajnálom hogy ugy érzed ha elloptam az életed,de azt hiszem nem csak egy személy lehet depressziós,és küzködhet.



Egyébként járok pszichológushoz már évek óta.

2016. ápr. 8. 13:00
 12/26 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a sok rosszindulatú emberrel, magukból indulnak ki és remélem, hogy minél hamarabb rendben leszel. :)
2016. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Én egy ölelést küldök, hátha segít <3 24F
2016. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
21%

Eljátszod itt nagy halált, de biztos vagyok benne, hogy te qrtál félre és ezért lett kitéve a szűröd és egy átjáróház vagy, aki egy pár szép szóért cserébe szétdobja a lábait.

Megjátszhatod, hogy nem így van de felesleges. Minden borderline nő ilyen. Előre sajnálom azt az idiótát akit sikerül behülyítened ezzel a siránkozással. Akinek egy kis esze van az menekül az ilyen nőktől.

2016. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Értem:)
2016. jún. 6. 23:09
 16/26 A kérdező kommentje:
Sajnálom ,hogy nem lehetek ilyen intelligens ,mint Te...:(
2016. jún. 6. 23:11
 17/26 anonim ***** válasza:
21%
21 évesen ideje lenne szembenézned azzal amit írtam. Ments meg másokat magadtól mert ennél mindenki csak jobbat érdemel. Vagy szerinted létezik bárki is aki ezt a földi poklot elfogadná?
2016. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
21%
Hagyd békén azt a gyereket, mert jobb lesz neki nélküled.
2016. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

A kommentek egy bizonyos részére inkább nem reagálnék. A stílus önmagáért beszél.

Olvastam itt hasonló témákat és meglepett, hogy nagyon sokan mennyire nincsenek képben ezzel a problémával és lekicsinylik, hisztinek könyvelik el. Ezzel a lehető legrosszabb dolgot teszik. A leggerinctelenebb dolog olyanba rúgni, aki amúgy is padlón van és nem tudja, vagy nem akarja megvédeni magát.

Volt szerencsém egy kicsit megismerni a kedves kérdezőt. Nagyon szomorú, hogy nem úgy látja saját magát, mint ahogyan a külvilág, mert akkor nagyon boldog lenne.

A legrosszabb amit tehetne, hogy megfosztja magától a világot. Túl értékes lenne a veszteségünk.

2016. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
22%
Aha,oké,de az nem gerin telenség hogy ő is megcsalta a gyereket?Ha annyi pénzem lenne ahány ilyen 1 éjszakára való csajt ismerik aki már mindenkinek megvolt...ne tudd meg milyen gazdag lennék.Sajnáltatja magát ez is meg a többi is másra fogja amiért ilyen, tipik nő...0 felellösségtudat,de kíváncsi lennék azér hányan jártak benne mióta itt eljáccotta a nagyhalált.Meglepő szám lenne itt ha őszinteség előtörne belőle egyszer és felvállallná magát milyen is!!!
2016. jún. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!