Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosságon gondolkozom,...

Öngyilkosságon gondolkozom, kétségbe vagyok esve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom,eléggé szánalmas ,hogy itt írom le ezeket.De annyira nehéz,annyira kilátástalannak látok mindent és nem látom ennek a végét.

Mindig labilis személyiségű lány voltam,ennek természetesen vannak okai (gyermekkorból hozott) Kissé művész lelkű.

Kevés önbizalommal rendelkezem,igazából nem látom magam reálisan és gyülölöm magam.

Kevésnek érzem magam ,mindenki mást többre tartok magamnál.Pedig valahol én is tudom,hogy nem vagyok csúnya,se buta,kedves vagyok másokhoz,könnyen kijövök emberekkel és vicces is tudok lenni,jó társaság vagyok.

Mégis sokszor szorongok,félek emberektől.Ez kívülről pedig ugye nem látszik,probálom kompenzálni nyitottsággal,kedvességgel.De belül minden egyes nap meg kell küzdenem magammal.

Az élet úgy hozta,hogy az elmúlt idöszak még nehezebb lesz számomra,a kapcsolatom véget ért egy ideje amit azóta se tudok feldolgozni.

Nem hiszem ,hogy szeretni fog még valaki valaha az életbe.Probálok ismerkedni,bár az utobbi azt sem ,de senkinél se érzek semmit,semmi különöset. Mérges vagyok magamra ,hogy még mindig a volt barátomért sírok és nem tudok egyszerüen túl lépni (6hónapja) Teljesen a rögeszmémmé vált,aminek semmi értelme.

Sajnos most kevés idö jutt társasági életre,sokat kell tanulnom.Ezáltal magányosnak és haszontalannak érzem magam.

A családi helyzetem pedig rettenetes.

Depressziossá váltam ,eltűnt az élet kedvem,nem értem hogy mi értelme lenne az életemnek,gyülölöm magam és az egész helyzetett.

Tanulnom kéne ,de nagyon nehéz koncentrálni.Folyamatos fizikai "fájdalmaim" is vannak,mellkas fájdalom,gyomorgörcs.

Illetve alvás problémáim is vannak.Nappal pedig

csak aludnék állandóan,a külvilágtól meg elzártam magam,ha keresnek nem igazán irok vissza,és így széppen lassan elfogynak az emberek is mellőlem(tudom ,hogy ezt magamnak köszönhetem) de egyszerűen nem tudok normális emberként funkcionálni. Probálok azért erőt venni magamon,találkozni emberekkel,csinálni a dolgaimat,eljárni sportolni,de ez mind csak szenvedés.

Pár héttem ezelött idegösszeomlást kaptam,beutaltak korházba is és gyógyszereket is kaptam (volt ez igy régebben is)

Voltak nehéz időszakaim mindig.

De ennyire soha.

Azt érzem,hogy nincs helyem a világba,nincs értelme az életemnek ,haszontalan vagyok és felesleges,egy senki.!!!

Pedig csak azt szeretném,hogy szeressenek.

Legjobb megoldásként csak az öngyilkosságot látom,de tudom ,hogy az gyenge,önző dolog.

De annyian voltak velem önzőek,annyian bántottak már.

Annyi mindent írnék még,de azt is köszönöm ha valaki ezt egyáltalán elolvassa és ad néhány tanácsot.

Elöre is köszönöm.

Sajnálom,ha hosszú és unalmas volt a mondandom,de annyira nehéz most.


21L



2016. ápr. 4. 21:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

# 20

Hogy érezd a törődést, csakis a te kedvedért regisztráltam újból:) Ezért jár is a piros pacsi neked.


Úgy tűnik, a te egyetlen problémád, hogy 01:42-kor is ráérsz mások életével foglalkozni és kivetíteni a frusztrációdat rájuk. Az is lehet, hogy ennek gondolatára ringatod magad álomba. Fene tudja, fura népek járnak ide:)

Akárhogy is, nem helyénvaló másokat ismeretlenül, de főleg nem feltételezések alapján megítélni. Azt hiszem innen egyedül nekem volt szerencsém megismerni a kedves kérdezőt személyesen. Rendben van minden téren, nem kell mások légből kapott rágalmait magára vennie. (Sajnos az egyetlen probléma vele, hogy a bölcsességfog fájdalmát nem tudja csillapítani. Ennyi baj legyen:D)


Amennyiben folytatnád ezt a magasröptű vitát, írj privátot (anonim oldal, semmit nem árulok el a kérdezőről). Ez a Nutellás fagyi pedig hagy élvezze kedve szerint a nyarat. Remélhetőleg a fent rögzített állapota már nem aktuális.

2016. jún. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szeretnék bocsánatot kérni töled és mindenkitől akit megbántottam azzal amiket írtam.Nem csak nőket hanem azokat is akik ilyen betegek.Winters comingnak igaza volt .Nem szabad ilyeneket mondanom még akkor sem ha sokat csalódtam az életben a nőkben.Igen...emiatt mondtam.Megbeszéltük a dolgot.Már értem hogy nem lett volna szabad.E egy valódi betegség és biztosítva lettem arrol hogy te nem csak divatból írod ezeket magadról és hogy sajnáltasd magadat itt egy kis figyelemért...

Csak jobbulást tudok kívánni neked és mindenkinek akinek hasonló betegsége van.

2016. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hogy nem sajnáltatod magad...ezt akartam írni
2016. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

# 22


Köszönöm, hogy végül mégis bocsánatot kértél. Sosem felesleges. Főleg abban az esetben nem, ha a másik fél labilis személyiségű.

Lehet, hogy nem a legelgondolkodtatóbb, legszívhezszólóbb bocsánatkérés lett. Viszont eloszlathatta azokat a gondolatokat, amelyek a kérdezőben születhettek és ezért mindenképp fontos.

Aki alapból is téves énképpel rendelkezik, abban nem szabad ezt megerősíteni.

2016. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Egy jó dolog van az ilyen sunákban.2 jó szóért vagy egy kis piáért már szétdobják a lábaikat:Da kérdező is biztos ezért került lapátra

21 évesen meg átjáróházként használják a testét

2016. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Szia!Ha ne adj Isten még aktuális ez a poszt,és ha szeretnél beszélgetni egy majdnem ugyanígy érző emberrel,akkor írj egy e-mail-t erre: tiktak99@freemail.hu


18/F

2018. jan. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!