Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mikor megoldás az öngyilkosság...

Mikor megoldás az öngyilkosság?!?!?!?!?!

Figyelt kérdés

2016. ápr. 6. 20:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
51%

én az eutanáziát nem mondanám öngyilkosságnak...


amúgy ha halálra ítélnek akkor bőven jó az öngyilok.

2016. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
77%

Ez a sok szefos aki a soha valaszt leertekelte , jol fejbe kene baszni.

Mindanyiunk eletemben van egy pillanat amikor azt gondoljuk h nincs tovabb, nem is akarjuk, es elegunk van. De soha nem szabad feladni.

Mindig van egy ut, ami lehet farasztobb, lehet hosszabb mint a tobbi , es lehet h fajdalmasabb is, de sose szabad feladni, es a halalt valasztani megoldaskent.

2016. ápr. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
87%

Röviden: Az öngyilkosság egy végleges megoldás egy gyakran ideglenes problémára.


Hosszan: Az emberek ezzel kapcsolatban neveltetésüknek és világlátásuknak megfelelően fognak válaszolni. Akit nem érintett közvetlenül, az az általános - haláról nem tudomást vevő - mentalitás szerint valószínűleg megpróbál lebeszélni róla. A leggyakoribb reakció a bűntudatkeltés, ami leginkább olyan kommentekben manifesztálódik, hogy "hogyan képzeled, hogy megölöd magad mi lesz a szeretteiddel". Nem veled, mert ha tényleg öngyilkossági szándékaid vannak akkor már rájöhettél, hogy téged személy szerint letojnak az emberek. Főleg ha nem is ismernek és amúgy is vannak olyan szerencsések, hogy meg tudtak küzdeni a problémáikkal.


A társadalom bizonyos esetekben hajlandó elfogadni az öngyilkosságot és még ha nem is támogatja, de "ajánlja". Ez leginkább a túlélés lehetőségének teljes hiánya (betegség, súlyos mozgáskorlátozottság, örökre börtönben lenni pl) vagy olyan bűnt elkövetni ami a normál ember számára elfogadhatatlan. A lényeg, hogy valami látványos dolog legyen amihez viszonyulni tudnak. Az mentális problémák, mint az évtizedek óta tartó depresszió vagy, hogy az illető képtelen örülni / funkcionálni a társadalomban sajnos nem ilyen. Ezeket az emberek nem létező problémának tekintik, mert szerencsére a legtöbben ilyet nem éltek át. Pedig az öngyilkosságok döntő többsége nem egy-egy esemény miatt következik be, hanem egy hosszú folyamat része, amiben szinte minden esetben része van annak a kedves aranyos környezetnek akit a kedves kommentelők meg szeretnének védeni az öngyilkos "kellemetlenkedésétől".

2016. ápr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
70%

Az öngyillkossággal nincs bajom mindenki azt tesz az életével (ami szar)amit akar.

Mindenki azt hiszi őrültség és csak arról papolnak hogy így kell megpróbálni úgy kell meg ne add fel.

De senki nem érezheti azt amit az az ember aki ezt fontolgatja magában akármit is mondanak soha nem érezhetik ha éreznék akkor ők is ezt fontolnák mert ezek olyan érzések amik semmit nem hagynak csinálni és csak a rosszra tudsz öszpontosítani mert megszűnik az ami eddig jó volt stb......a legjobb megoldás az öngyilkosság ha azt akarod és eldöntötted ennyi.

2016. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok minden nap meg akarom ölni magam de egy valaki miatt nem teszem pedig pont miatta akarom megtenni :(
2016. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én soha nem lennék öngyilkos,bár olyan vadbarmokkal vagyok körülvéve,akik minden nap próbálnak megalázni (és pechemre nem vagyok jó a beszólásokban,de verekedni meg "csúnya" dolog(suli)) inkább őket lőném fejbe,bár annak is örülnék,ha "véletlenül" összefutnék velük egy elhagyatott sikátorben és pont nem látnák az arcom ergo nem lenne következménye,jól megverném minde.
2016. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
*sikátorban
2016. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
*mindet
2016. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!