Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme az életnek? Minek...

Mi értelme az életnek? Minek élek? :/

Figyelt kérdés

21/F vagyok, nincsenek barátaim, soha nem is voltak. Párkapcsolatom sincsen, az se volt még. Tegnapra megbeszéltem egy találkát egy lánnyal, tegnap lemondta, mert jött a nagyi, mára tettük át, de viszont tegnap óta nem ír pedig mindig fent van... gondolom ebből se lesz semmi sem.


Én mindent elkövetek, hogy legyenek kapcsolataim, de egyszerűen senki sem akar velem barátkozni :'(


Szüleim betegek, családom sincsen. Egyszerűen nincsen senki sem. Úgy érzem bekattanok!!! :'(



2016. ápr. 10. 11:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Van értelme!!! Menj, és segíts a beteg szüleiden, nagyon hálásak lennének miatta, szerintem! :)
2016. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja, és előző vagyok, gondolj mindig arra, hogy valakinek megváltoztattad az biztos. Nem véletlenül születtél ebbe a világba, ha te nem is látod értelmét, attól még van! :)
2016. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia:)) legyünk barátok? 16L
2016. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Hogy megpróbálja a kérdésre válaszolni...az az értelme, amit adsz neki, amit életed során szeretnél csinálni, a céljaid, a vágyaid- teljesítsd be őket.

Persze, ezt egyszerű mondani, tudom, de nem lehet mindig másra várni, neked kell lépned!

Ha nem szeretsz bulizni, menj el valamilyen sportra vagy olyan helyre, ami érdekel - ott lehet emberekkel ismerkedni...

A szüleidnek gyógyulást, biztos nehéz neked az állapotuk, de próbálj meg mellettük lenni, amíg nem késő.

Lehet hülyeségnek hangzik, de ha nehezen vágsz bele dolgokba, akkor javaslom írj bakancslistát és fogd fel őket kihívásnak...így talán könnyebb megtenni az első lépéseket.

Ne félj az elutasítástól...tudom, hogy nagyon fájdalmas tud lenni, de nagyon sokféle ember van, nem lehet mindenkinek megfelelni..és ha keresel biztosan találsz idővel olyat, akivel megértitek egymást.

Sok szerencsét hozzá!!!

2016. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 David82 ***** válasza:
Sajnállak. Bízom benne, hogy helyrejössz. Az, hogy nincsenek barátaid, nem csodálkozom. Nekem régebben voltak, de emigráltak, külföldre mentek. Már nem is maradtak. Hogyan kell pozitívan gondolkodni? Én így szoktam: Reggel megyek melóhelyre, megnézem, van-e pénzem. Ha van, nyugtázom, örülök neki, tudok a boltban kiflit venni. Beérek. Nyugtázom, még nem rúgtak ki. Örülök neki. Letelik a munkaidő. Nyugtázom, túléltem a napot. Boldog vagyok. Elmegyek vásárolni. Még mindig van egy kevés pénzem. Nyugtázom, még nem lopta el a bank. Örülök neki. Hazamegyek. Nyugtázom, még nem törték fel a lakásom. Megnyugszom. Bekapcsolom a tévét vagy a számítógépet. Nyugtázom, még van internetem, és a gépet sem vitte el a végrehajtó. Éljen. Este lefekszem az ágyamba. Nyugtázom, még fürödni is tudtam, és az ágyamban nem ment tönkre a rugó. Boldog vagyok.
2016. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!