Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinek van képzeletbeli barátja...

Kinek van képzeletbeli barátja és ki él álomvilágban rajtam kívül?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt miért nem az álomvilágodban kérdezed meg?
2016. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akinek képzeletbeli barátja van, az nem tudja, hogy a barátja képzeletbeli.
2016. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
akik idióták.
2016. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

nekem!

Justin Bieber a barátom és naponta együtt hálunk.

2016. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy anyagi univerzumnak nevezett intenzív illúzióvilágban élek. Halálom napján felébredek belőle.
2016. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Képzeletbeli barátom ugyan nincs (legalábbis olyan szinten nincs, hogy beszéljek is hozzá, meg ilyenek), de álmodozni nagyon szeretek :D
2016. ápr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én magammal beszélek néha vagyis a cicámhoz, és mindig fantáziálok 😄
2016. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt a képzeletbeli barátot sosem értettem, de abban biztos vagyok, hogy én is egy párhuzamos világban élek, a többi emberhez képest. Sokszor nem is értik, miről beszélek, bár lehet, ennek ahhoz van köze, hogy én szórakozásból olvasok és múzeumba járok, míg ők a Facebook-on lógnak és alszanak. Nem ugyanazon a világon élünk. Álomvilág? Az egész középiskolát egy álomvilágban éltem, ma inkább az aktuális olvasnivalóimban keresem a párhuzamokat az életemmel. Ha nem mész el messzire, annyira nem is durva, csak azért tudj a valóságban is kapcsolatokat teremteni. Szerintem ez a lényeg. Ha például van valami olyan hobbit, ami összehozhat más emberekkel, az már eleve jó. Csak el kell járni olyan helyekre, ahol lehet velük találkozni, akkor pedig kit zavar az álomvilág? A valóság elől néha sokkal jobb elmenekülni, persze azért ez ne menjen a való életed rovására! Én a mai napig találok ki történeteket, némelyik a középiskolás történetem folytatása. Afféle tündérországos csoda.
2016. ápr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!