Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Borderline lányként jobb a...

Borderline lányként jobb a magány, mint hogy más életét tönkre tegyem? Esetleg valaki érzett már így?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik, de jobbat érdemel nálam. Annál, amit én nyújtani tudok, minden csak jobb és ez nem túlzás.
2016. jún. 5. 17:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
És azzal nem értek egyet,hogy aki előre megfontoltan,öl,lop,csal,hazudik,az nem beteg. Mert az ilyen ember (is) beteg. Illetve aki nem képes uralni az indulatait,és hirtelen felindulásból követ el bűncselekményt,szintén beteg.
2016. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
25%

Azt mondod minden ember, aki már kiskorában rossz tanuló, aki szegény és lop, aki megerőszakol valakit az beteg ember?

Aki leönti a szerelme nem szervét savval, aki csúfolja a kövéreket, mind beteg?????

Ha a fiad nem akar majd fogat mosni azt mondod neki, hogy beteg??????

Te is beteg vagy

2016. jún. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
76%
Fogalmam sincs miből szűrted le,hogy azt gondolom,amit felsoroltál.
2016. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
62%
Mellesleg a felsoroltak egy részéről igen,azt gondolom,beteg. Szerinted nem beteg az az ember,aki megerőszakol valakit?
2016. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Egy próbát pedig megérne.
2016. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Szívesen levelezgetnék, beszélgetnék veled ha gondolod. Egy borderline-s. 19/f
2016. jún. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
37%
Voltam én is Borderline-os, így a magány valahol adott, független attól mennyien vesznek körül. Viszont csak ezért ne lökj el magadtól senkit. Nekem is volt pár olyan ember akivel jól kijöttem anno. Ha a srácnak elmondod már az elején, akkor ő úgy is eldönti majd vállalja-e a kapcsolatot. Kitartás!
2016. jún. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Jaaaj megkell szakadni a szivnek,érdekes a HSP lélektipussal is sok gond van,de azzal mégsem foglalkozik senki..
2016. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
18%
hát bocsesz, de ha én azt mondanám hogy borderline-os vagyok, kiröhögnének, és ráadásul okkal. inkább ne is mondd el a srácnak mert ő is ki fog. én tényleg nem azért írom hogy trollkodjak vagy tudom is én, de ez a legnagyobb baromság amit valaha olvastam. ez nem betegség, ez inkább csak amikor a hisztis emberek hipochonderek is. ha én ilyen lennék, akkor a szüleim úgy kinevelték volna belőlem hogy fúú, de úgy látom mostmár inkább rögtön ráfognak valamit, ahelyett hogy max egy kicsit szigorúbban neveljenek. mert hidd el mindannyiunknak ugyanilyen nehéz, neked nem nehezebb, csak mi uraljuk magunkat. úgyhogy inkább ne éld bele magad ebbe a borderline dologba. szépen élj olyan boldogan amennyire csak tudsz, csináld azt amit élvezel, és feszengések nélkül nyugodtan közeledj az emberekhez és felejtsd el ezt a borderline hülyeséget:)
2016. jún. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
84%

Hogy a kérdésre is legyen valami válasz:

Ha jársz terápiára, gondolom van valami fogalmad a személyiségedről, merthogy a borderline egy skatulya végtelen sok változattal és fokozattal, így vannak párkapcsolatra alkalmas és alkalmatlan betegek is.

Ha ez lehetséges, vizsgáld meg magad, nézd meg, hogy kik azok a környezetedben családból stb., akiket el tudsz viselni és fordítva, és így, az ő személyiségjegyeik alapján próbálj párt választani.

Azt pedig felejtsd el, hogy nálad csak jobb van, már önmagában véve az jó benned, hogy egy ilyen kérdés egyáltalán felmerült.

Hidd el, elég sok undorító férget ismerek a környezetemben, akikre egy mentális betegséget se lehet, vagy nem tisztán lehet ráhúzni. Borderline-tól nem leszel jó vagy rossz, csak nehezebben leszel kompatibilis másokkal.

És azt se felejtsd el, hogy azzal hogy esetleg valaki számára elviselhetetlen vagy, még nem teszed tönkre az életét. Akármikor szabadon elmehet.

2016. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!