Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elegem van ebből az állandó...

Elegem van ebből az állandó tétlenségből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs hobbim, nincsenek barátaim, nincs életem. Május óta itthon vagyok (most érettségiztem) és minden napom szinte abból áll, hogy délelőtt 9 körül felkelek, egész nap játszok meg gépezek majd éjfél után elalszok. Kezdek már nagyon besokallni de nem tudok mit csinálni. Itthon ha takarítani kell akkor takarítok, főzni nem kell mert mindig van valami kaja.. mást meg nem nagyon tudok csinálni mivel nincs hobbim. Összesen egy barátnőm van, de ő is többnyire a barátjánál tölti az idejét, így meg több száz km van közöttünk. Nekem is van párom de vele csak hétvégente tudok lenni. Nagyon unom most az életemet. Mit csináljak?
2016. júl. 5. 13:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
19/L
2016. júl. 5. 13:30
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

keress hobbit!!!


23F

2016. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Mondanám, hogy ismerkedjünk, mert ugyanebben a helyzetben vagyok, csak mivel nekem nincs párom, ezért nagyon zavarna, hogy neked igen... Ezért jóformán elhúznád előttem a mézesmadzagot feeling lenne.

Pedig ilyen lányt keresek! Akinek szüksége van valakire (de nem foglalt)

2016. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Keress hobbit, ahogy írták. De főzhetsz is valami különlegesebb ételt, az nem baj, ha van más is. Nyáron vannak azért programok is, elmehetnél valahová. Mikor nincs túl meleg, sétálhatsz egyet, biciklizhetnél is. Hajrá! ;)
2016. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Menj el kirándulni, strandolni.

Tanulj nyelvet.

Tedd le a jogsit.

Rendezd át a szobád, fesd ki.

Járj el sportolni.

Menj el önkénteskedni.

2016. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Keress munkát.
2016. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben vagyok de én csak néhány napja unatkozom mióta véget ért a vizsgaidőszak.

Vannak barátnőim, de ők nem szeretnek sehova eljárni.

Nekem még párom sincs :)

Tavaly megcsináltam a jogsit meg egy nyelvvizsgát.

Én dolgozni szeretnék. Menj te is diákmunkára. Legalább szerzel egy kis pénzt is ;)

2016. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Hát hol laksz? Ha városban, akkor keress kulturális programokat, hívd el valamelyik volt osztálytársadat, de még egyedül is el lehet menni. A főzésre ne legyen az kifogás, hogy mindig van itthon valami kaja: azért van, mert anyukád főz. Vállald át tőle. Sütéssel is kísérletezhetsz, sőt befőzéssel is. Lehet még mosni, vasalni, vásárolni is helyette. Kereshetsz diákmunkát, esetleg foglalkoztathatsz ismerős gyereket, vállalhatsz kutyasétáltatást, vehetsz valami kézműves könyvet és abból alkothatsz. Próbálj meg minél több ilyen elfoglaltsághoz partnert találni, nem kell, hogy az a legjobb barátnőd legyen, más is unatkozhat. Strandra is mehettek, sétálni, kirándulni, azon kívül van mozi ill. letöltött filmek meg tévé. Na és az olvasás, csak van valami, ami érdekel.
2016. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Elég szürke egér vagy 19 éves lány létedre.Miért vagy ilyen érdektelen?
2016. júl. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Én ugyanígy éreztem magam pár napja.

Másfél hete vége az érettséginek, és hirtelen semmi dolgom nem lett, itthon ültem szinte egész nap.

A különbség annyi, hogy nekem van hobbim, mégpedig van egy kutyám, akivel elkezdtem új helyekre járni, és el sem hinnéd mennyi emberrel meg lehet így ismerkedni, ha van közös témátok:D

A másik pedig, hogy gondolom mész továbbtanulni, akár itt, gyakorin is tegyél fel egy kérdést a jövendőbeli szakodról, hátha lesz akivel ugyanoda jelentkeztetek, és már egyetem előtt is megismerkedhettek.

Sajnos az én barátnőim dolgoznak vagy szimplán nem érnek rá, nekem még barátom sincs, így én a nyarat ismerkedésre szánom, nem akarok itthon ülni és unatkozni, de ehhez pedig ki kell mozdulni, hajrá:)

18/L

2016. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!