Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Olyan szomorú vagyok!

Mit tegyek? Olyan szomorú vagyok!

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú a lelkem, több fiút megkedveltem, de mára már nem beszélek egyikkel sem. Magányos vagyok nagyon, úgy érzem teljesen egyedül vagyok. Szerintem depressziós is vagyok. Mit csináljak, mit tegyek hogy kijussak ebből az állapotból? Bárhogyan próbálom magam lekötni semmi nem érdekel igazán.
2016. júl. 8. 01:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

ne add fel! próbálkozz olyanoknál akikkel kölcsönösen keresitek egymást...szerintem hülye stratégia, hogy "X óráig nem válaszolok"...


23F

2016. júl. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
35%
Szia. 20 éves lány vagyok, hatalmas "pasizós", kevés barátnővel. Így nyáron kicsit én is magányos vagyok, viszont van egy jó munkám erre a pár hónapra, és edzeni is sűrűn járok. Így nincs idő az egyedüllétre gondolni, annyira elfáradok nap végére. Szabadnapjaimon pedig elmegyek túrázni, egymagamban sajnos. Ősztől pedig újra elkezdődik a suli, ismét jól fogom magam érezni pár óráig-napig a fiúkkal, egészen addig amíg szépen csendesen meg nem szakad közöttünk a kapcsolat.
2016. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
42%

"20 éves lány vagyok, hatalmas "pasizós", kevés barátnővel"


Úgy érted, hogy:


"20 éves lány vagyok, hatalmas k*rv*a, kevés barátnővel"?

2016. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
utolsó, ha anyád alpári stílusát vesszük alapul, akkor igen
2016. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Kata0403 válasza:

Szia! Próbálj olyan dolgot csinálni, ami eltereli a gondolataidat, pl olvass vagy menj moziba. Nyári munkát is kereshetsz még, hátha ott találsz barátokat. Ne légy túl zárkózott másokkal. Járj olyan helyekre pl. valamilyen klubb, stb. ahol sok ember van.

Hajrá! :)

2016. júl. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
80%-os. És gondolom ettől függetlenül nyugodt szívvel híreszteled el a nem szimpi lányokról, hogy mekkora rib*@*ncok. Persze, teljesen jogos...
2016. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Én szülő vagyok, a fiaim is voltak / vannak ilyen helyzetben. Nálunk úgy néz ki a dolog, hogy vannak a "menők" akiknek mindenki a haverja, barátságról szó sincs. Közös ivászatok, bulik, stb. Aki ebbe beszáll az a társaság része, aki nem azzal senki nem foglalkozik, nem barátkozik. A lányok csak a "menőkre" buknak, mindegyik az ő kegyüket keresi. A normális fiúk labdába sem rúgnak, így nekik sincs olyan barátnőjük amilyet szeretnének.

Volt pár lány aki hívta őket az éjszakába bulizni, de mivel ez nem érdekli őket, hamar lecsengett a dolog.

Szerintem nálad is hasonló lehet a helyzet, ne keseredj el semmiképpen. Te egy nagyon értékes lány vagy, akinek sok jót tartogat még az élet. Át tudom érezni a szomorúságodat is, a magány nagyon á tud telepedni az emberre, és depresszióssá tesz.

Én arra gondolok, hogy nem jó társaságban kerested az ideális fiút. Annak idején én is sokfelé kerestem, de rendest és normálist nem találtam sehol. Egyszer elmentem egy ifi alkalomra egy gyülekezetbe, pár hónap múlva össze is házasodtunk. Tehát ne add fel, járj mindenfelé, ismerkedj a neten, de célzottan, arrafelé ahol komolyabban gondolkozó fiúk is vannak. Kirándulj, nézelődj a világban, biztosan van ami érdekel, csak most a szomorúság miatt érzed úgy, hogy nem érdekel semmi. Vegyél egy nagy levegőt, szánd el magad, mondd ki hangosan, hogy nem vagy hajlandó ennek az érzésnek átengedni magad a továbbiakban, és kezdd el másképp csinálni dolgokat. Az elején nehéz, de menni fog, majd meglátod.

2016. júl. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Szia, ugyan ebben a helyzetben vagyok. 19/l. Én is depressziós vagyok, ami már léggé meglátszik rajtam. Pedig nem vagyok csúnya, sőt... Csak úgy látom a mi kategóriánk kevésbé érdekli a mi fiúkat, ami igazán szomorú...Sajnos én is sokszor vagyok a sírás szélén...metrón, otthon, bármikor. Tényleg csak játszanak velünk, még ha normálisnak is tűnnek... Ha van kedved, beszélgethetünk, írj nyugodtan :)
2016. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a bulikat. Soha nem járok és nem is tervezem járni. Engem ez nem vonz.
2016. júl. 13. 13:56
 20/29 anonim ***** válasza:
17-es vagyok, az én fiaim sem járnak bulizni, nem olyan szórakoztatóak ebből kifolyólag, amilyet a mai lányok szeretnének. Ne keseredjetek el, vannak normális fiúk is, és meg is fogjátok őket találni, csak ne adjátok fel, ne higgyétek, hogy nektek már semmi jó nem lehet az életetekben.
2016. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!