Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Olyan szomorú vagyok!

Mit tegyek? Olyan szomorú vagyok!

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú a lelkem, több fiút megkedveltem, de mára már nem beszélek egyikkel sem. Magányos vagyok nagyon, úgy érzem teljesen egyedül vagyok. Szerintem depressziós is vagyok. Mit csináljak, mit tegyek hogy kijussak ebből az állapotból? Bárhogyan próbálom magam lekötni semmi nem érdekel igazán.
2016. júl. 8. 01:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

ma 13:07


Azt tedd már hozzá hogy természetesen nektek is csak a jóképü pasik jöhetnek szóba,az átlag józsikal szóba se áltok,elég szomorú.

2016. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nyilván adjon magára, ez alap egy párkapcsolatban, legyen ápolt és igényes, egy párkapcsolatban fontos a külső is, ugyanúgy mint a belső.
2016. júl. 13. 21:15
 23/29 anonim ***** válasza:

tegnap 21:15


Alap hogy ad magára valaki,én nem erröl beszéltem,minden csaj az arcot nézi legelsőnek,ha az nem tettszik akkor tök mindegy hogy öltözködik,akár aranyba is öltözhetne,ja és akkor ha nem tettszik az arca utána jöttök a rossz a kisugárzása szánalmas próbálkozással. Átlagos arcú pasira gondolok most aki úgy elvegyül a tömegbe,tehát semmi torz arc vagy ilyenek. Én ilyen arcú vagyok,mégis képcsere után többet nem is irt egy lány sem. Pedig öltözködésem is rendben,meg azon is lehet változtatni,de az arcodon nem.

2016. júl. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem csak a ruha a fontos meg a külső... Fontos pl. hogy írni tudjon a fiú, legyen intelligens, legyen megnyerő a természete, stílusa, lehessen rá számítani, stb.
2016. júl. 22. 16:21
 25/29 A kérdező kommentje:
Ezt kinek szántad? Nekem?
2016. júl. 22. 20:41
 26/29 anonim ***** válasza:
igen
2016. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Biztos van valami hobbid amit szivesen csinalsz, kezdj neki valaminek ami lekot es maris elterelodnek a gondolataid errol.

Mozdulj ki minel tobbet akar egyedul is, setalj egyet a varosba, kirandulgass.

Ha emberek kozott vagy megszunnek ezek az erzesek.

Sportolsz valamit esetleg?

24F

2016. júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"Nyilván adjon magára, ez alap egy párkapcsolatban, legyen ápolt és igényes, egy párkapcsolatban fontos a külső is, ugyanúgy mint a belső."


De mennyire fontos? Ezt kifejtenéd hosszabban?

(Gondolom nem kell márkás ruhákat hordjon és drága kozmetikumokat használjon, drága karóra, mindig új telefon, méregdrága ing, stb.?)


A kínai piacon vett ruhákban is lehet valaki igényes, ápolt és adhat magára!

2016. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, az a felhasználóneved, hogy "puncitdugnék"!


Kérlek alássan, miután írtál nekem választ így le is tiltottalak. A kérdésed nem a 18 éven felüliek kategóriában volt kiírva, így érthetetlen ez a felhasználónév, amit használsz.


Írtad.:

"Ha csúnya arcod van akkor a ruha sem segit..ha jóképü vagy akkor ruha sem kell.."


Nem ez volt a kérdésed.:


"Mit tegyek? Olyan szomorú vagyok!

Nagyon szomorú a lelkem, több fiút megkedveltem, de mára már nem beszélek egyikkel sem. Magányos vagyok nagyon, úgy érzem teljesen egyedül vagyok. Szerintem depressziós is vagyok. Mit csináljak, mit tegyek hogy kijussak ebből az állapotból? Bárhogyan próbálom magam lekötni semmi nem érdekel igazán."


Szerinted a fenti felhasználónévvel hogy jössz ki a depresszióból? Nem inkább az érzelmekkel kellene kicsit foglalkozni, mint a puszta testi vággyal? A fenti nicknévvel senki sem fog komolyan venni...

2016. júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!